Photographers

Christiane Slawik

19. prosince 2009 v 15:32 | Meea*
O Christiane:

Christiane Slawik se věnuje srdcem i duší koně fotografování koní. Od dětství je inspirovaná koňmi a nyní více než 30 let v v sedle. Doma už ji financuje vysokoškolské studium s fotografiemi a pořizovaní fotografií koní. Předmětem diplomové práce bylo "Úvahy o reprezentaci Hippologistice naturalistických koní ve výtvarném umění.

Spolupracovala na rádiu, následovali, pak dlouholeté zkušenosti jako moderátor a dočasný šéfredaktor pro televizi v Německu.

Dnes píše a fotografuje pro několik mezinárodních časopisů a vydavatelů. Při hledání výrazných okamžiků lze jako foto-novinářka najít příslušnou situaci, světla a barev, estetiku a inspirovat se jednotlivým kouzlem koní. Její fotografie a obrazy byly vystavovány několikrát.
Christiane svými slovy:

Jsem nadšenkyně koní, tak mohu popsat pocit s nimi jen s obtížemi. S fotoaparátem se snažím zachytit tento pocit a držet ho. Jeden, velmi zvláštní, kouzelný okamžik, a to nejen v samém srdci domova, můžete sdílet spolu se mnou. Prostřednictvím mé stránky.

Moment, který může být všechno!
Sílu a eleganci, dynamiku, spolu s divokým a zároveň jemným duchem. Krásu, nevinnost i zvídavost, a znovu zázračnými je bude chtít udělat ten pravý.

Neměly by být považována za zvířata na farmě. Jsou mnohem víc, než že tyto úžasné bytosti, jsou jen našimi partnery. Nekonečně trpělivý, pozorný a vždy ochotný dát ze sebe vše. Jsou hrdí, aby nám dodali štěstí, harmonii a vnitřní klid.

Koně jsou úžasné bytosti, já vím. Děkuji Vám za mnoho nezapomenutelných hodin, které jsem strávila s Vámi!

Christiane Slawik

WEBOVÁ STRÁNKA S FOTOGRAFIEMI: SLAWIK.COM


www.slawik.de


Něco málo z jejích fotografií:


Částečný překlad by Meea*

!!! ZÁKAZ KOPÍROVÁNÍ !!!
 
 

Reklama