Home

Obnovuji aneb. Nálada je zpět

14. srpna 2009 v 22:53 | Meea*
Ahoj, nejspíš jsme Vás zaskočila novým designem, který kupodivu není s dostihovými koňmi. A kompletně překopaným celým menu, ale jo vracím se.
Vím psala jsem, že tu budu až v září, a chápu, že tu většina z Vás nebude. Ale zase mě chytla nálada psát blog :) jestli jste rádi newím. Ale já jo, v blogování znovu nacházím oblibu, a budu ráda, když můj blog budete navštěvovat i nadále.
Než se to tu pořádně rozjede, omluvte mé zanedbávání, Ahoj Meea*

POZASTAVUJU BLOG

1. srpna 2009 v 12:53 | Meea*

POZASTAVUJU DO KONCE PRÁZDNIN

Ahoj, vím dlouho jse nenapsala, ale když jsme přijela z tábora nešel nám počítač. A hlavně opravář všechno smazal, takže nemám ani pf, obrázky, fotky, nicccc...
A na blog teďka taky nemám vůbec čas, a ani hlavně náladu. Chci se naplno věnovat prázdnin, psaní mé knížky, mojí rodině, ne opravdu nechci strávit prázdniny u pc.
Jinak breyeři už přišli, jsou úchvatní, teď mám našetřeno na toho hřebce z BIS AQH. A vezmu si ho do Itálie.
Prostě si nějak musím pročistit hlavu, omluvte mě prosím. SBénka nemažte si mě, nekončím s blogem.
Mějte se krásně, v září pa - Vaše Meea*

Dobře, měním názor hodně často..

29. června 2009 v 15:21 | Meea*

Ahoj, dobře, měním názor každý den. Přesně jak to řekla Appaloosa. Ale to je přeci každého věc.
Přes tímto článkem je tu článek o Oliverovy. Ale Olivera mít nebudu, možná do budoucna ano, ale teď ne. Prostě mi příjde lepší, když už šetřím, tak šetřit na velkého Traditionala, a ne na classic (to ale neznamená, že se mi nelíbí).
A tak mi holky poradili kterého traditonala si koupit. Lenuška mi (možná neochotně) poskytla jeho rozměry.
Ale koho ptáte se? AKHAL TEKEHO, ano buud mít jeho. S App jsme se domluvili, že mi ho hodí do jednoho balíku s Barbarem, a s Barbarovou dekou. A aby to Akymu (akhálkovi) nebylo líto, tak jsem mu objednala taky deku, tu červenou ze stránek breyer. I když to je nejspíš hřebec, mě to newadí, (teď jsme si vzpomněla jak mi vyprávěla píšťalka - ... třeba mě ten hřebeček taky uškrtí, (teda kdyby měl ručičky xD).
Je opravdu nádherný, už ho mám objednaného, takže názor už měnit nebudu.
Jen je škoda, že přijde když já budu na táboře, to ale newadí, půjdeme pro něj s mamkou společně, ale já se nedočkám! Jo nedočkám! xD
A Navíc vůbec newím jsméno!.. :) POMŮŽETE MI HO PROSÍM VYBRAT DOLE V ANKETĚ? ↓↓↓↓↓↓
Šetřím na něj sama, jen mi mamka musí poskytnou menší finanční půjčku, páč nemám všechny peníze, koupila bych si ho třeba až bych našetřila, ale on je limitovaný model, a nikdo newí, jestli ještě bude, a na skladě breyer mají prý jen tři volné (teď už jen dva) xD. Sice budeme dohromady platit 2035 Kč, ale mamce to 100000x oplatím :)
Tady vám sem dávám pár jeho fotek, první dvě by lenuška, ostatní by deviantart.
↓↓↓↓↓

No není on prostě krásnej?!

Ou, mě už se zase nelíbí..

26. června 2009 v 10:51 | Meea*

Zakažte mi stránku breyer! Jo zakažte! Ptáte se proč? Není to tak dávno, co jsme sem psala článek, že si koupím stablemates set pro rok 2oo9. A mě se zase nelíbí.. Proboha..
Teď si získal moje srdce Best in show - Thoroughbred. Newím ale z těch tří mi přijde nejhezčí. Ale problém je, že na něj tedkon nemám.. Musím šetřit..
A jméno mám přesně promyšlené - Oliver Twist! Proč? Protože si získal moje srdce a prostě ho miluju xD Jako to je v tý písničce z rebelů.. jak je tam raději jsem něměla ho číst, snad ani list xD Jmenuje se Twist, oliver twist. Jo to ej přesně on, já se zamilovala. Tady je k nahlédnutí na stránkách breyer:

Oliver

No není úžasný? :)

Asi jsem se vážně zbláznila, aneb plány do budoucna

25. června 2009 v 18:12 | Meea*

Ahoj, už to tak bude.. Já se opravdu zbláznila! Ale do koní od BH (BREYER HORSES). Prostě jsou tak úžasní a to všichni, bez vyjímky! Teda až na nějaký kusy který až odpuzují hrůzou xD No dost mích keců a námitek. Rozhodla jsem se, že si koupím ten set 12 stablemates pro rok 2oo9!
Opravdu jsem proměnliva jako počasí, nejprve se mi hrozně líbily, potom jsem si řekal, že si radši koupím traditionala, a pak se mi zas líbily XD a pak zas ne tak jsem si objednala barbara xD Ale teď se mi zase líbí, a to dost.
Měla bych dostat nějaké peníze za vysvědčení, takže počítám od rodičů, od babičky, od tety :) No 940,- (i s poštovným) to sice dohromady asi nebude, ale něco ještě schrastím přes prázdniny, a kdo ví, třeba mamka přidá :)
Hey, jestli mi to vyjde, a jestli mi to nadšení pro STBH vydrží, bude to rekord :)
A Za tohle zapálení pro BH modely vůbec děkuju hlavně Lenušce alias píšťalce, a Sii, která mě navedla do světa stablemates (už zase) xD
A tímto se s vámi loučím a zatím se jdu podívat na deviantart na jejich fotky :)
Páčko

New design + album

22. června 2009 v 18:01 | Meea*
Ahoj, zaprové jste si určitě všimli, že je nový design. A musím přiznat, že se Zenyattou se zrovna nepovedl. No což, je tu se sixteen a ten se Zenyattou nám už vrásky dělat nebude :)
A taky jsem si zřídila svoje fotogalerie na rajčeti, kdo by měl zájem tak je to: www.ilolicka.rajce.idnes.cz , prosím ohodnotte moje výtvory :)
Jinak jsme dnes se školou byly na dračích lodích, děsná prdel xD Preeej: on má trochu jinej vkus nho.. :D :D :D Já se tomu smála až domů :D No to neřeště by jste tam musely být :)
A já si zase letím psát, páč ted přišla lenuška :D budem kecat o všerejší chuchli :) pp

Smarty Jones? Ne, Barbaro!

13. června 2009 v 18:30 | Meea*
Tak čauky děcka, mám tu pár proti vůči Smarty jonesovi od BH:
 • Má na výšku jen 22 cm, to taky musim zaklepať
 • Když ho sundáme z podstavce nestojí, to taky musim zaklěpať´
 • = 22 cm což je pro mě malý, a ještě drahý, to taky musim zaklepť

Takže místo smartyho bude v mém pokojíku tato piksla:

EH... Tato piksla ↓: Žádná piksla! Barbaro!

Po dlouhém rozhodování jsem se tedy rozhodla asi ze 70 koní velikosti traditional, a mím novým objevem se stává Barbaro.
Tady už pár informací o něm:
 • má 20 cm na výšku
 • Ona by ta velikost byla malá kdyby něměl: 1. rozjeté nohy a 2. Skloněnou hlavu
 • Stojí 800 Kč + 100 Kč poštovné
Ráda bych vám ho ukázala přímo v obchdě ale: Předvčírem večer tam ještě byl, a včera až ne. Tak jsem ji tedy napsala co to má znamenat, a oni odepsali: že Barbaro je momentálně plně předobjednán (protože je taky z dostaní až na konci června) a, že já ho mám definitivně jistého. A tak jsme se s píšťalkou shodly na tom, že jsem nejspíš shrábla poslední volej kus. Ani newíte jak jsem ráda, že nemusím čekat na další trajekt z USA.

Ale jeho fotky se mi stejnak podařilo sehnat: a zde jsou:
A to je on, mého srdce šampion, nebo žampion? Teď newím

Že by?.. OMG xD

9. června 2009 v 11:56 | Meea*

Ahoj, zase jsme tu. A mám kupu novienk, tedy zatím jen jendu xD ale za to bombáckou :D
Je to tady.. je to tady....:) -
Včera a předvčírek jsme do mamky pořád hučila o Breyerech, jak jsou to krásné modely, a taky jsme si jich pár vyhlídna, pořád jsme o nich básnila, furt koníček sem koníček tam :D
No a nevěřili by jste co s emi stalo xD Mamka už to nevydržela a tak mi naznačila že mi nákýho koupí. XD
I.. No já dneska usedla k PC. Najela jsem na stránku www.koniciponici.cz , tam mě nic neuzajmulo tak jsme přesedlala na www.breyerhorse.eu, tam jsem objevila Rags to Riches, (samozřejmě že chci traditionala) tak jakože mamku zavolám, a neštastnou náhodou jsem klikla omylem na specials. A tam se mi objevil smarty jones! Ted mamka přila a já celá unešená řekla: "Mami, už jsem si vybrala." A mamka že ten je opravdu krásnej, takže nebude rags, ale nejspíš Smarty Jones, akorát je k dostání na přelomu června a července, ale to mi newadí. Pokud mi ho mamka kaupí, budu skákat do stropu xD

→Smarty Jones←

Zamýšlím...

1. června 2009 v 20:32 | Meea*

Ahuuj ctěný návštěvníku!
(nejspíš si sem jen tak zatoulal z nudy, a nebo špatně klikl xD)
Včera jsem nějak přemýšlela (víc něž obvykle - pokrook :D), a jen tak jsem se dostala k tématu: starstable...
Z ponyclubu mi už napsali, že mi doobjednaný balíček s SS3 přijde na konci června nebo na začátku července, tak dlouho já se nedočkám :D... a taky jsem se dostala na myšlenku co všechno může být ve starstable 4.. Jen tak jsme přemýšlela, že by tam třeba mohlo být možné koně vodit, lonžovat, a nebo třeba mít všechny 4 mapy (ss 1,2,3,4) propojené do sebe...
A také mě napdla jedna věc - Nechci v žádném případě vidět fotky SS4, vím, že jich budou plné blogy, ale já je prostě za žádné okolnosti vidět nechi!... Protože to pak není vůbec žádné překvapení, když už všechno znáte z fotek.. a videí... a to já nechci :) chci se prostě těšit až mi ta hra přijde :) aby to bylo překvapení.. pro mě..
Musím přiznat, že se na tu hru mocinky těším :) nechci aby prázdniny rychle uběhli, ale přeci jen se těším na konec srpna :) (na konci srpna má hra vyjít).
Také už jsem udělala new dess (sem) se Zenyattou, je do zeleno šeda (moje oblíbená šedá), uvidím kdy ho sem dám :) nwm jestli dnes, zítra.. přeci jen je tu tenhle krátce :)
Doufám že se k mé stávce proti fotkám SS4 někdo přidá xD, opravdu mi to příjde víc napínavé :)
ppaa
Vaše Meea*

šetřím jako šálená xD

24. května 2009 v 14:26 | Meea*
Ahojky lidičky, musím vám říct jednu opravdu, ale opravdu vážnou vec xD... ne ale vážně - šetřím na breyer horse - stablemates!!!!
Mohla bych si je objednat již dnes, ale jelikož mám 400,- za které musím ještě mamce koupit dárek k narozeninám, musím ještě šetřit xD, 295,- je málo za 4 koníky, takže si na ně našetřím tak za měsíc :), našetřila bych si na ně dřív, ale kvůli ponyclubu mě mamka snížila kapesné. + se ještě platí 80 Kč poštovné, tak dohromady 375,-.
Jsou to tyto >>KLIK<<, poté si chci koupit >TYHLE< hříbátka aby se mohli množit xD
Taky se pokusím překecat mamku na >TĚHLETĚCH 12< tím, že odřeknu dva balíčky z ponyclubu jestli mě něcím nezaujmou. Už se moc těším, udělám z nich můj ranč a dám je jako stáju na blog :) (fotka by siistarshine.blog.cz)
papík vaše Meea*

News, and small surprise...

23. května 2009 v 18:51 | Meea*
 • Už jsem vám se konečně dala (no dala, zkopírovala xD) ten článek o Curlinovy, obrázky jsem dala jiné nez měla píšťalka, alespon nebude úplně zkopírovaný :), napsala ho opravdu úžasně, to musím uznat ;)
 • Nemůžu to vydržet, ale komix bude ještě dneska, sice ze starstable 1, ale určo se bude líbit, holt tu asi poběží komixy dva najednou xD, nejsem první ani poslední přesííí..
 • Ješt sem hodím nějaká videa a jdu si zase poslechnout můj novej hitovej song xD
papík
vaše Meea*

Angel Of Darkness

23. května 2009 v 18:06 | Meea*
Mám novej hit xD Alex C. Feat. Yasmin K - Angel Of Darkness
úplně jsem se zamilovala do tohohle songu

Co chystám?

21. května 2009 v 17:44 | Meea*
Tak nazdárek lidičky, dneska se chystám dát na blog ještě pár článků, nejspíše článek o Curlinovi kteý psala Píšťalka, newím totiž, kde mám vzít info o něm, sice bude zkopírovaný ale to doufám newa. :) A co chystám dále? to se dozvíte níže↓
 • Ihned jak me zaregistrují do ponyclubu, a přijde mi uvítací balíček, napíšu jim aby mi doposlali balíček s SS3, tudíž březnový mám pravdu?
  A hned jak mi dojde, trochu s ev ní zorientuju, Píšťalka mi slíbila, že mi na mape vyznačí stáje, tam se porozhlédnu po nějakém dobrém koni, který by se hodil do komixu... Uuuuuu... zase jsem to řekla předem, no to newa, už to víte CHYSTÁM KOMIX!!! Nejprve jsem chtěla dělat dostihový, ale bude to fantasy a dobrodružné. Jméno ještě newím pomozte mi ho prosím vybrat dole v anketě↓ Já se na tu hru tak těším xD
 • Také chystám ten článek o curlinovy, zkopírovat to není žádná hračka to víte xD.. ne kecám hnedka ho sem dám...
 • Také vám sem dám novou rubriku STAR STABLE, kde budou obrázky, triky, rady.. vše možné :)
 • Na zbytek se nechte překvapit, ale ted po dobrých známkách ve škole můžu být na pc klidně celý den, tak na blogu zapracuji, to se nebojte ;)
Jinak na dnešek jsme si museli připravit nglicky referát o nějakém sportu o který se zajímáme, a kousek se i učit na zpamět, no hádejte co jsem so vybrala...xD Dostihy přesíííí.. Tedy anglicky Horse Race, mela jsem referát na čtvrtku A4, články jsem vytáhla z anglický wikipedie :D co to budu překládat sama :D, obrázky na ukázku jsem si vytiskla koho jiného něž Curlina xD, jak se přetahují o vítězství s rags to riches a dále také samotného curlina v cílové rovince a Barabara, na toho jsem nemohla zapomenou...
Mějte se, pa vaše
Meea*

20.květen - Barbarův den

20. května 2009 v 21:05 | Meea*
Píše se datum 20.květen, a ve 131.ročníku Preakness Stakes se proti sobě má utkat 8 dobře trénovaných i krásných koní. Mezi nimi se nechází i Barbaro - nespoutaný a neporazitelný hnědák. Všichni koně jsou nastoupeni v boxech. Netrpelive každý z nich přešlapuje, behá jim hlavou: "musím vyhrát...musím vyhrát", čeká se jen na start. A je odstartováno, barbaro vystartoval velmi dobře... Ale.. ale.. co je s ním?... Proboha! Dav je zaskočen.. křičí...
barbaro zvedá zadní pravou nohu stále nahoru a dolů.. nahoru a dolů.. nahoru a dolů.. Kdyby mohl, skučel by bolestí. Jeho žokej Edgar Prado rychle seskakuje, silně drží otěže jimiž bolestí zmrazený Barbaro lomcuje ze strany na stranu... Na dráhu vbíhá jeho majitel, a s ním veterinář...
Dav stojí, každý divák upíná zrak na barbara, nikoho už závod nezajímá...
Veterinář ho prohlíží, píchne mu injekci na uklidnění, odvádějí ho z dráhy pryč, ze všech tech sklamaných očí diváků, a objektivů fotoaparátů kteří si takovou tragédii museli vyfotit...
Barbaro je odvezen na Pensylvánskou kliniku, tam podstupuje velice náročnou pětihodinovou operaci...
Druhý den zaplavý noviny se články "tragédie na dráze", "Barbaro není neporazitelný", "Horor v přímém přenosu" celý svět... celý svět oběhne tato šíleně zdrcující zpráva... každý by chtěl pomoci, ale co můžou dělat? měl to být osud? Měl si takový pomalý ale jistý konec Barbaro zasloužit? To nikdo z nás newí, a ani se to nedozví...
29.ledna, rok po hrůzné události byla podána Barbarovy dávka antidepresiv která ho okamžite, a bezbolestně usmrtila. Po smrti byl spopelněn, jeho popel se nachází v soše v Churchill Downs...↓
Byl Barbaro neporazitelný? Nikdo není neporazitelný.... Ani slavný Barbaro... Ale navždy zůstene vytesán nejen v mém srdci...
Včera jsem na jeho počest nakreslila obrázek, jeho presbu, pastelkami... Jestli me slyšíš.. To je pro tebe Barbaro, aby jsi věděl, nikdy na tebe nezapomeneme.

KRESBA ZDE

Do růžovo-šeda :)

17. května 2009 v 19:50 | Meea*

Hoj, lidičky. :) Už jsem si zase vzpomněla, že také existuje nástěnka. Omlouvám se za jeji zanedbávání, ale vlastně i za zanedbávání blogu. Vím, od té doby co jsem ho založila tu toho moc nepřibylo, ale také musíte chápat školní povinnosti, a pořád dokola učení.. učení... učení... To známe určitě všichni.
Málem bych zapomněla... Určitě jste si každý všiml, že mám nový design.. To jsem vám chtěla hlavně říci xD. Dělala jsem se s ním včera asi 2 hodiny. To ale nepočítám dalších 5 návrhů které vznikly xD, ty vám sem v nejbližší době dám jako volné laye. Ovšem nejsou moc hezký, proto jsem je sem nedala. Ale myslím že nekterým se budou hodit tak. Objevila jsem nový způsob dělání designů - "vyskočení z obrazu" xD. Myslím že se mi celkem povedl, líbí se mi (jinak bych ho sem nejspíš nedávala že :D). Ty wole ted jsem se lekla, sedím s notebookem (půjčeným) na balkóně a od sousedů začalo hrát hudba afil gud... td..td..td.d.. aj jů n my vudna.. xD Samozřejmě úplně nahlas xD No já radši drřím pysk, a z5 k dessu.
Nemohla samozřejmě chybět ani moje oblíbená staro-růžová, a má nejmilejší šedá (už vím proč mi říkají šedá myška xD). Je s Big brownem, dostihákem jak jinak xD
Včera jsem si ještě psala s píšťalkou a ta také říkala, že se chytslá udělat nový dess :D ale že jí to nejde. Tak se k ní také podívejte (viz. blog → SB). Také jsem obnovila videoklipy v menu, tak si poslechnete moje milované songy xD
Nu to je asi vše, já se běžím postarat o moje virtuální miláčky do apolla, a konečne dodela můj chov A 1/1.
Pa, Vaše Meea*

News.. + Barbaro

27. dubna 2009 v 20:00 | Meea*

Ahoj, dnes bych vás chtěla upozornit aby jsme si přečetli článek "Barbaro's fateful day in the life..." nebo-li Osudový den Barbarova života.... Není žádný vymyšlený, ani okopírovaný. Je opsaný z časobisu který mám vypůjčený z městké knihovny. Ten příběh jsem hledala pěkně dlouho, až jsem najednou narazila v knihovně na časopis - Jezdectví, ve kterém byl tento příběh podrobně popsaný. Něco jsem trochu zkrátila, zestručnila abych to nemusela psát tak dlouhé.
A taky jsem sem přidala článek co se stalo s barbarem po smrti? Myslím že to pravda není, ale nechám vám to tu.
Ještě pro vás chystám abecedně seřazený slovníček konských pojmů. Vysvětlení slov pochází buď z mé hlavy, nebo nalezené na internetu. Myslím že se vám to bude hodit. Zatím klidně pište komentáře co mám ještě přidat...
Pa
Vaše Meea*

!Otevíráme!

25. dubna 2009 v 17:51 | Meea*

Ahoj, já jsme Meea*. A k smrti miluji koně, nebo-li spíše dostihy. Mezi moje oblíbence patří Rags to Riches, ale má největší láska je Curlin. A teď už dost mích keců... představuji vám můj nový blog. Nese název po mém nejvetším oblíbenci - Curlinovi. Nejdříve to měl být jeho sukromý box pro >apollo 13< (klik), ale rozhodla jsme se, že z téhle úžasné adresy udělám svůj blog. Bohužel mou pověstí je, že na blogu nevydržím víc jak dwa měsíce.. tak doufám že v tomto případe si povedu lépe. Design jsem dělala já (kdo jiný že xD), tak doufám že se líbí. Zvolila jsme zelenou barvu, protože ta mě uklidnuje ze všeho nejvíce, tak doufám že más taky. Dala jsem ho sem myslím někdy před dvouma tádnama. Takže přesné datum založení blogu neznám. Ale to newadí, podstatnější je to dnešní datum. Proč? Protože dne 25.dubna 2oo9 otevíráme!... Jsem strašně ráda že jsem dílo splnila tak jak jsme si řekla. Dnes jsem udělala všechny rozcestníky, říkám vám, byla s nimi sice práce.. ale výsledek podle mě stojí "za to"... Dokonce i do menu jsem dala videoklip. Jsou to within temptation - memories. Ta píseň s emi strašně líbí, i když jsou lepší.. ty jsme bohužel nenašla. Nejprve jsem se ji snažila dát dolu do zápatí, jako mp3. Aby hrála sama. Ale nakonec jsme usoudila, už z důvodu že imeem mě ji tam dalo jen 30 sekund místo 4 minut. A také z jednoho většího důvodu, který mě velmi štve... když na nějakém blogu je písnička která se pořád spouští sama at kliknete na cokoli xD.. pak z toho mám hlavu jako dýně, že si musím vypnout bedničky xD.. Tak proto jsme to udělala tak, že když si ji nekdo prostě bude chtít poslechnout, jednoduše klikne na tu šipku, a poslechne si ji třeba jen jednou.. a ne pořád do kola, věřte mi, tkhle je to lepší. Doufám že se vám v rozcestnících bude dobře orientovat, a hlavně že s evám líbí. Bohužel žádné SB ještě nemám, (kdo by taky chtěl být sb s někým kdo dnes otevírá blog a ještě na něm nic nemá), takže pokud by jste přeci jenom někdo chtěl být sb napište k nějakému aktuálnímu článku. Třeba pokud to ted čtete, tak dolu do komentářů↓, to je snad každému jasné ne? xD.. No já už budu držet pysk.. a ještě sem půjdu něco přidat. Zatím pa, a na viděnou... :o*

PS: Kdo by chtěl kopírovat, sice newím zatím co xD, ale používejte ikonku která je v menu. Jinak vám udělám takovou pověst že už nevystčíte nos z kanálu.. Takže bacha na to...
Pa :o*
vaše Meea*
 
 

Reklama