Home

Snows.. Snows... Sněžííí!

13. prosince 2009 v 12:02 | Meea*
Sněžííí! Ještě včera jsem si ztěžovala u kiiki, že u nás je velký kulový, a sníh nikde. A denska ráno vstanu! A ejhle: sněží! xD Je to super, doufám, že sněhu napadne ještě víc. Těším se na focení koníků ve sněhuuuuu :D
Nejsou sice žádný závěje, ale je to dobrý znamení, že by mohlo být hooodně sněhu o Vánocích :)

Vánoce již za 12 dní!

12. prosince 2009 v 22:46 | Meea*
Áno, vánoce již za 12 dní, nic nehledně na tom, že je dnes krásné datum 12.12. 2oo9. To stojí za oslavu ne? XD Ach, ale stejně aby už byly ty vánoce. Já se strašně těším na ty koníky, vážně moooc! K mé objednávce přibyly ještě 4 placky, na které si art vzpomněla, chudinka já jí určitě vykoupila celej pokojím, ale bude to k jejímu dobru ne? :)
Když je dnes takové "významné" datum, koníkům jsem se snažila vyrobit náká sedla, došlo i dokonce na uzdečku, ale nedrží tvar mrška jedna :(.

Myslím si, že všichni máte takto brzy před vánoci dost dobré nálady, kdyby ale někdo ne. Přináším sem pár videí na povzbuzení "happyosti" XD ↓

Obr MEGA Hyper OBJEDNÁVKA od Art-Horse!!

12. prosince 2009 v 15:37 | Meea*
Ahooj! Zase píšu, a mám pro to strašněěě velkeej důvood!!
Znáte Art-Horse? Musíte, a pokud víte prodává své BH (jestli tady uvidím komentáře s nadávkama atd.. na adresu Art, osobně si pro Vás d o j d u !), má k tomu své důvody, šetří totiž na zrcadlovku! Já se jí ani nedivím, no ne?! xD

Teď už ale k nadpisu, moje mega obří objednávka vyjde 100000000x levněji než kdybych je kupovala normálně. Sice nebudou v krabicích, ale o to mi až zas tak nejde, hlavní je přece je mít, stejnak ty krabice skončí někde ve skříni a koník "volně" na poličce. Tak o co jde :)

Níže již najdete vše co má objednávka obsahuje: Ethereal Fire + vysačka za umíštění na FD, Cefnoakpark Bouncer + vysačka za umístění na FD, SM Red Roan klisna ze setu 2009, Mini Whinnies Pintos + ještě nějací dva z jiného setu jako "bohus" + JAH s Mon Gaminem (pokud ho Art najde). Prostě jako n o r m á l n í objednávka :)

Cefnoakpark Bouncer

300 Kč

Pokud by měl stát těch 549 Kč jako u TH, nikdy bych si ho nekoupila (myslí, že nikdy xD). Ale za 300,- je hloupost ho nekoupit.
Ethereal Fire

450 Kč

Skvělá cena!! Dříve stál 950 Kč, to znamená -500,- to bych jako měla dát za "krabici"? :D
SM Red Roan klisna

40 Kč

Art-Horse si nechává všechny své Stablemates, ale na tuhle klisničku se ukecat nechala xD


Mini Whinnies Pintos

100 Kč

Krásní malinkatí koníčci!! Strakáče mám hrozně ráda, tak moje první reakce byla: ,,Jůůů! Ty chci!" xD

Nějací MW jako "bonus" (Nevím jak vypadají)

0 Kč

Supeeer ne? XD Strašně se těším!!

JAH

0 Kč

Pokud Art najde, měl by být s Mon Gaminem :)


450 Kč + 300 Kč + 40 Kč + 100 = 890 Kč + cca 100 Kč poštovné

Strašně ti, Art, s mamkou děkujeme za hezké ceny :)

Sice vše dostanu až na Vánoce, ale letos budou super! =o*

A Opakuji: Uvidím jeden jedinej komentář s nadávkou, nebo urážkou na adresu Art-Horse, zaručuju Vám, že si pro Vás osobně d o j d u!

Píšu.. rozhodnutí nemám..

6. prosince 2009 v 16:11 | Meea*

Ahoj.. moc se omlouvám, dlouho jsem nenapsala. Ale opravdu jsem neměla náladu, spíš vůbec... Mé rozhodnutí o překopávání blogu zatím nemám. Ale teď před vánoci se do toho pouštět nebudu, raději ne :)
Další věc je, že musím udělat Zimní Design!! Ale nemám vůbec představu jak by měl vypadat, nemám ani v záloze žádné fotky.. a ještě ke všemu mi blbne photoshop, norm ho zapnu, tak pět minut funguje, a najednou kiksne... Rozdělaná práce se mi samozřejmě neuloží, a když ho chci zapnout následně znova napíše mi to: ,,Omlouváme se za dočasné chyby, zkuste to později." Grrr.. Budu vraždit!!!!

Dnes snad přidám dalších pár článků, áááááááááchjooo, zítra zase do školy.. hrůza..

Pááá, vaše Meea*

....Mám.. Nemám?....

23. listopadu 2009 v 17:04 | Meea*
Ahooj! Jsme zase zpět s novými zprávami! Teda spíš otázkou.... Vrtá mi hlavou.. Mám překopat blog? Chci to znát z vašeho pohledu xD Tak odpovědi d komentářů :)

Význam slova PŘEKOPAT =
 • Změnit obrázky v rozcestnících rubrik
 • Nový design
 • Celkově nový styl blogu, psaní a majitelky xD
 • Přidání nových rubrik
 • Pro mě: Více zábavné psaní, lepší pohled na blog, více SB
 • A celkově mojí vyšší aktivitu....

Tak co vy na to?

Zase píšu + fotky CHELSIE

15. listopadu 2009 v 19:51 | Meea*
Ahoj, píšu ajk jsme slíbila, což je pokrok xD Zítra nemáme školu takže tu můžu být jak dlouho chci. Právě jsme přijeli z GLOBUSU, njn ten 4 hodinovej nákup je vyčerpávající....
 • Včera jsem se zaregistrovala do Flanelu (odkaz) vede ho kamarádka, tak se tam podívejte. A dnes dopoledne jsem jim udělala new dess, lepší než ten co tam mají teď (také ode mě), hodí se to spíš jako blend, ne do designu. Ten nový co tam dám až bude hotový je určitě lepší.
 • Níže jsem vám připravila menší překvapení, jsou to fotky CHELSIE (Čelsí), (jméno získala podle mého oblíbeného fotbalového klubu xD), a kdo že ta Chelsie vůbec je? No přece moje křeččí kamarádka! Dnes po obědě jsem jí čistila klec. Je to milý zvířátko, lepší než rybičky - ty jsem měla minule. Tohle se s Váma aspoň pomazlí x).
Chelsie mám od začátku prázdnin, koupila jsem si jí poté, co se mi ztratil můj předchozí křečík x( - DUFFY (Dafy). Chudinka, nikdy jsme ho nenašli, asi utekl někam ven, nejspíš balkonem chudinka...
A teď už ke slíbeným fotkám:
Více pod perexem

Píšu... Kdo? Zas ta otravná Meea*...

14. listopadu 2009 v 22:55 | Meea*
Nazdáár, teď jsem tu dlouho nebyla, asi jste si všimli... Za to se moc omlouvám.. Znáte to, nejniii náladiČka...
 • Ted trochu novinek, dnes odpolendne jsem do menu přidala zvířátko.... na nakrmení, teda vyroste z toho pejsek (plemenem se nechte překvapit ;) ), noa odpoledne to šlo, a ted? Ted se z toho udělala náká retardovaná "chobotnice" která nefunguje! Nwm co s tím je... Celkem mě to štve, toho pejska jsme vytvářela sama.. I vajíčko... Celýho jsem si ho vyrobila - se vším všudy.... Grrr! Ztrácím nervy!
 • Teď ale dobrá zpráva - Včera jsem našla naprosto nádherný fotky japonskejch dostiháků!! Jo, jsou nádherný. Na designy jako dělaný. Níže malá ukázka :)
 • Také už mám hotový new dess, ale je s breyerem, Keltec Salinerem, což je u mě nezvyk... Možná ho sme dám, možná ne.. Když ybch udělala jinej, lepší tak tnhle někomu daruju. Kdyžtak kdo by chtěl?....;)
 • No a to je asi vše co jsem vám chtěla sdělit, momochodem dnes dávají Kruh 2, na nově ve dvanáct.. Tak já pelášim nabrat síly... xD Dnes jsem vstávala o půl dvanácté, tak bych jich měla mít dost :D
Bye, bye.. Zítra písnu :)
Vaše Meea*

LONDÝN

7. listopadu 2009 v 13:42 | Meea*
Ahoj!! Omluvte porsím moji dlouhodobou nepřítomnost, ale... 1. Se to s emnou zvrtlo ve škole, mamka blázní, dostávám blbé známky.. a 2. Jsem neměla na blog sebemenší náladu.. pochopte to prosím...

A píšu hlavně proto, že jsem přijela z londýna!! A přínáším pár fotek :) Bylo tam nádherně, opravdu krásně. Když jsme projížděli venkovem, ani jsem nedutala, kolik tam bylo koní! Všude samé farmy, a v ohradách koně!! Uuu nádhera!!
Samotné centrum bylo také nádherné, ale ti lidi, pořád do Vás strkali, ne e nechtěla bych bydlet v centru. A v těch obchodech, ti londýnani jsou tak drzí! No neřešte to, teď už Vám místo mého kecání předvedu pár fotek ;) Bylo tam opravdu krásně :)

London Bridge Tower :)

Trajekt

London EYE - Londýnské oko, největší kolo v evropě x)

Pohled z kola - Big Ben

Big Ben ík :o*

Centrum Londýna v noci :)

Londýnské oko, kabinka

Pohled z oka

Windsor, nebo jak se to píše xD

ODJEZD SMĚR → LONDÝN... aneb. týden tu nebudu

27. října 2009 v 11:49 | Meea*
Ahoj, omlouvám se, že jsme tu dlouho nebyla.. ale... 1. Jsme neměla náladu, a 2. Blbnul blog :)

NEZAPOMĚŇ HLÁSNOUT ZDE!! PRO MEEA* A RAGS TO RICHES...

Děkujeme

Ale mám závažnější důvod, proč sem píšu:
 • Dnes v 19:00 jedu do Londýna!! Jooo!!! Bude to poznávací zájezd se školou. Už mám téměř všechno zbaleno, a peníze taky. No teda já vždycky myslela, že tam mají Eura. A oni si tam maj Libry.. Já vím jsem blbá xD Teprve včera jsme s edozvěděla, že jedu. Bylo totiž plno... Ale jeden hodnej sedmák odpad :D
To znamená, že me tu uvidíte až v sobotu tohoto týdne :) Mějte se tu krásně, a držte palečky ať dojedeme dobře ;)

Páčko, vaše Meea*

Novinky 16,17,18. října

17. října 2009 v 22:34 | Meea*
Předpokládám, že jste četli poslední článek :) A předposlední taky xD
- U toho předposledního - včera jsem přidala (myslím) 5 dalších koní do seznamu. No a ta změna se ještě neprojevila! Na blog.cz už to je v článku norm přidaný, ale tady to ještě nejde vidět. Nu já si nějak poradím ;)
- A k poslednímu: Cof mi dnes poslala všechny možné barvy ohlávky, já si vybírám mezi žlou a červenou. Asi ale červenou, tu nemáme :) Barbaro bude určitě rád, koneckonců si to zaslouží. Rags sice byla na logu, ale ona to přežije xP
- Také mám další skvělou novinu! Ve 4. kole Show Champions u Sii VEDEEM!!! Rags za to ode mě dostala velkou pusu! Tak bych Vás chtěla poprosit o hlas (výše odkaz). DĚKUJEM VŠEM KTEŘÍ PRO NÁS HLASOVALI, I ZA KONÍKY :) :o*

FANTASTIC NEWS!!!

16. října 2009 v 20:25 | Meea*

 • OHH MŮJ BOŽE!! My vyhráli soutěž u coFeQy!!! O nejlepší logo ranche!!! Vyhráli jsme krásný diplom, a co je hlavní - Nylonovou ohlávku pro BREYER, kterou my Cof sama vyrobí! Nemůžu tomu uvěřit, myslela jsem si, že nemáme žádnou šanci. Děkuju všem co pro mě hlasovaly! ♥♥♥ :o*
 • Další upozornění: Nezapomeňte se podívat na předchozí článek. Doplnila jsem nějaké koníky které bych v budoucnu chtěla :)
 • Teď se jdu asi koukat na ,,Princ a já" a číst knížku. Papa, vaše Meea*

S tímto logem jsme soutěžili:
Toto je diplom za 1. místo a naši snahu :)

Tak jste se dočkali :)

2. října 2009 v 23:12 | Meea*

Tak jste mě ukecali. Dala jsem sem ten nový dess, je s Curlinem (s kým jiným že? :P). Celkem se mi líbí, co Vám?
 • Dneska jsem se konečně odhodlala k tomu, dokreslit ten obrázek Sixteen který jsem měla už dlouho rozdělaný. Celkem se povedl na mojí zručnost xD Okopírovala jsem ho, a jednu kopii pošlu do časopisu Koně & Hříbata vzhledem k tomu, že obrázky nevracejí, originál se chystám zaslat na adresu stáje Jaroslava Boučka (majitele Sixteen) - jen tak aby byla psina xD. Nu tu druhou kopii si nechám, na památku do sbírky :)
 • S těmi BH jsem nijak nepokročila, už jsem mamce nenápadně říkala, že se mi líbí ten a ten, a že by se k mím dosavadním "mazlíčkům" hodil. Bez reakce.. Budu to zkoušet dál, popřípadně si budu muset počkat na vánoce ;)
 • A já už asi budu končit, i přes 2 koffeečka jsem ňáká ospalá xD Dobrou lidi...

Mám, nemám?

1. října 2009 v 12:16 | Meea*
Ahoj!
Dneska ráno jsem vstala později, uklidila jsem, pozdravila koníky, rozbalila nové Koně & Hříbata, trošku toho pročetla, a usedla k PC (jak jinak) s úvahou, Mám, nebo nemám udělat nový design? Nakonec jsem se rozhodla pro ANO.
Otevřela jsem photoshop, a zkoumala jakým stylem ho udělat - vzniklo z toho takový pomádo-nálepkový lay xD Ne vážně, uvidíte sami. :)
Ale ted mi vrtá hlavou, jestli ho sem mám už dát, nebo ne, tenhle se Zenyattou se mi opravdu líbí, ale ten (nový) s Curlinem taky... Tak Vás prosím - chtěli by jste už nový design, nebo ne?
Napište prosím, vážně si nevím rady :)
Pa, vaše Meea*

Actual...

26. září 2009 v 21:03 | Meea*
 • Ahoj! Za 1. bych Vás chtěla moc poprosit, jestli by jste pro mě mohli hlásnout →ZDE← jsme tam jako Meea* a Rags to Riches. Děkuju moc :o*
 • Taky jsem dneska udělala všem stávajícím SBéčkům diplomky :) tudíž diplomy všech mích "budoucích" Sbé se doplní právě do článku co je níže ↓.
 • Jinak se pomalu rozkoukávám z nemoci, a snažím se přežít myšlenku, že ve čtvrtek už jdu do školy... asi...
 • Já si ted nejspíš zalezu do postele s knížkou Taladin, kterou čtu nejmíň po tři-a-dvacátý xD tak pa
 • PS: ZAPOJTE SE DO BLESKOFKY, JE OPRAVDU PRIMITIVNÍ :)
Pá, vaše adminka Meea*

Diplomy za SB

26. září 2009 v 19:42 | Meea*

Rags to Riches aneb. Hadry k bohatství

22. září 2009 v 19:24 | Meea*

Ahuj, zase píšu, teď vůbec nestíhám, mám Angínu :( ale je to výhoda, že aspoň nemusím do školy. Ale na počítač můžu vždycky jen chviličku. Kašlu hrozně. Teď tu asi moc nebudu omlouvám se.
Twl teďka jsme vám překládala jeden článek, a co mě to přeložilo jsme čuměla xD Jméno koně rags to Riches znamená v českém překladu Hadry k Bohatství! :D Hej no jak může někdo takhle pojmenovat koně :D
No nic, chtělo by to novýho breyera, už potřebujou kámoše, ale to musím nechat na mamce.
Držte mi palce ať mi je líp :) Díky
Vaše Meea*

Mám photoshop aneb. veřejné díky

19. září 2009 v 12:59 | Meea*
Ahuj, zas epíšu, a musím vám říct novinu - mám Photoshop! Sice je to verze 7.0, ale dají se v tom dělat slušné věci. To dokazuje obrázek nahoře ↑. Moc (vůbec xD) v tom neumím, ale písma jo.
Věřejné díky: Moc děkuju WE.EW protože mě ve photoshopu trochu naučila. Děkuju we :)
A já už se asi pustím do nějakého článku který sem musím dát :)
Pa vaše Meea*

Focení aneb. asi začnu makat xD

19. září 2009 v 12:19 | Meea*
Auhj lidičky, dneska jsme byla fotit za barákem Rags do soutěže u Sii. Odesláno :) Twl a ten foták mě opravdu sere, chci novej! Hodně chci novej... Ale opravdu dobrá zrcadlovka je strašně drahá, a digital nemá cenu... A nawím budu potřebovat notebook do školy nejspíš... Takže newím co mám dělat.
Ale nějaký penízky dohromady schrastim, zatím mám našetřenou hodně šměšnou sumu, ale to se přežije XD.. No to byl jenom takový článek na výpln blogu :D tak to neřešte :)

Itálie aneb. útržky ze zážitků

13. září 2009 v 11:37 | Meea*
Ahoj, dnes ráno ve čtvrt na osm jsme dorazili autobusem do Chomutova. Cestou nazpět jsme měli menší problémy xD Museli nám poslat naproti náhradní autobus, twl ten starej sám couval dozadu, a když se zastavil, tak nešel rozjet a museli ho chlapy tlačit. Jo a ještě urval takovej ten blbinec na pumpě z kterýho teče benzín, když začal sám couvat.. Nu, o další záčitek navíc :)

Jinak počasí bylo OK. Byla jsem v bibione. Mám koupenu fůru věcí, jak nové dva koníky (schleich, a nějakého z italského časáku Cavalli), tak věci od diddliny do školy (pravítko, pero, tužku, kasičku - abych si měla do čeho šetřit na breyery xD, samolepky a deník :)).
Jen je hrozné, že už zítra po týdenním odpočinku musím do školy.... uděssss

Fotky koníků sem dám až zítra nebo dnes odpoledne - je jich hodně ;)

↓ Teď již pár takovejch normálních fotek z rodinného alba :) ↓

První den byla kosa, a može studený, a špinavý.. blee
To nic, jdeme dál xD
Vidíte to? V tom, že se má člověk koupat...
šikmá věž v Caorle, počasí se už vyjasnilo. ;)

Nu, to už je jiné kafe ne?

Caorle...
No comment.. xD
...A myslíte si, že se proměnil? Ne e, hajzlík... PS: omluvte ty vlasy, ale neměla jsem s sebou žehličku...
..Jo jo, nejlepčejší zmrzlina jakou jsme kdy měla, ale taky 2,50 € xS

Vinnobraní, nebo-li "hlava na hlavě"... Ale ten ohňostroj, nádhera...

Městečko Pineda...

Tak tohle mi bude chybět ze všeho nejvíc, pizza, každej včer pizza a zmrzlina to byl náš obřad :) škoda, že už to nebude xD

.. Njn, to je náš "pizzař", po tom zážitku, co kvůli nám vyklopil celou pizzu, jsem si ho nemohla nechat utéct xD

Toť asi vše, zbytek fotek by vás asi nezajímal :)


Odjíždím aneb. chvilka klidu

4. září 2009 v 12:49 | Meea*
 • Ahoj, zaprvé bych vám asi měla říci, že mi rodiče koupili hru Můj Kamarád kůň 2 (předchozí článeček). Ale byla to spíše výměna, nevzala jsem si balíček s SS4, podle mě byl: 1. drahej, 2. tam bylo málo věcí... Kámoška mi SS4 vypálí, i když bych to bez ní přežila :)
 • A proč píšu vlastně tenhle článek? Jedu do Itálie na dovolenou, dneska v šest. Beru s sebou moje tři stablemates, a všech 5 schleichů xD Takže budou fotky, bohužel velké BH jsme si vzít nemohla, a ani nechci abych si s nimi něco udělala. Vracím se 13.9. 2oo9, což je příští neděle.
 • Pro KIIKI → Pokud tedy budeš chtít ten dess, musíš si počkat, ale nebude mi vadit když si ho necháš udělat od někoho jiného, jen mě to baví :)
 • Takže se mějte dobře v české republice, přeju krásné počasí a mnoho radostí s koníky, ať už živými nebo modely :)
Ahoj, vaše Meea*

 
 

Reklama