Home

Do kina - Souboj Titánů

5. června 2010 v 13:52 | Meea*
©Meea*
Dnes v 16:30 jdu do kina na novou verzi Souboje Titánů.
Určitě všichni znáte starší pohádkový film se stejným názvem. Tohle je jeho novější obdoba :).
Na tento film se klepu už od té doby, co jsem viděla reklamu v televizi :D. Dnes se konečně dočkám.

Já vlastně mám tenhle film v počítači, ale ségrušinej kamarád říkal, že mi k tomu dá titulky - ha a oni se někam vytratily :D. Ta flashka je nejspíš sežrala :D.

No nevadí, dnes to uvidím na velkém plátně :)). Chtěli jsme jet do Teplic, na 3D, ale kamarádky říkaly, že tam byly - je to prý 3D jak ne-3D :D. Takže si vystačíme s naším normálním kinem ;).

Clash of the Titans :))
Jsem velký fanda fantasy filmů, takže se už moc těším ;).

Vkládání traileru je na požádání zrušeno. Koukněte na něj ZDE:)).

~ The Vampire Diaries

1. června 2010 v 18:54 | Meea*
©Meea*, The Vampire Diaries
Poslušně hlásím, že poslední 22. díl 1. řady mám za sebou. Bohužel, je to tak :).
Určitě všichni znáte Upíří deníky (,,The Vampire Diaries"). Existují různé názory na tuto ságu. Například mezi mými kamarádkami nastala rozepře "Stmívání x Upíří deníky". Někteří říkají, že na Twilight ságu nemá nic, ale většina tvrdí, že Vampire Diaries jsou lepší než ono Stmívání ;). Já se nepřikláním ani k jedné straně, každá sága má nějaké plusy a mínusy :)).

Například Stmívání je asi lépe udělané - ohledně upírů. Ale v Upířích denících vidíte, když se upír chystá "lovit" - udělají se mu jakési praskliny pod očima a ztmaví se mu kůže okolo očí. TVD je ale lepší v tom, že jsou to seriály :). A v TVD jsou zase lepší hezci - měla bych spíš říct hezčí :P (není Damon úžasný? <3). Ale ve Stmívání vidíte jen trochu z knížky, v TVD je vše dopodrobna, což občas způsobí velký příjem informací najednou, prostě sem tam něco vypustíte, protože je toho celkem moc :D. Mohla bych jmenovat do nekonečna, ale nechci vás hltit svými řečmi :).
Musím ale přiznat, že Upíří deníky mě baví víc než Stmívání - jsem to ale zrádce, co?
Jsem smutná z toho, že první řada už pro mě skončila, a budu si muset počkat až do nového roku na pokračování 2. řady (v USA je druhá řada k vidění již v září, ale předpokládá se, že k nám dorazí až na přelomu roku).

Přeji vám... příznivcům příjemné čekání :). Snad už se brzy dočkáme.

PS: Stejně říkám, že konec posledního dílu je nejlepší :D. Určitě doporučuji! :)
oddělovač!


*V traileru je s Damonem nejlepší ta scéna, když řekne: ,,Hallo, brother." :]

~ Velká bleskovka #1 - VYHODNOCENÍ

18. května 2010 v 20:47 | Meea*
Máme tu vyhodnocení 1. Velké bleskovky :).
Nakonec se nám přihlásilo sedm lidí, jsem ráda za takový počet.

Výsledné body byly velmi vyrovnané, tak jsem byla nucena hodnotit +body i věci, kteří tam měli někteří navíc :).
oddělovač!

~ Hipodrom Most - Cena první dámy ČR

16. května 2010 v 18:38 | Meea*
Jak asi někteří víte, včera jsem byla v Mostě na dostizích :). Společně s LenusHkou, která za mnou přijela až z Krkonoš :))...
oddělovač!
Začněme tím, že jsem ráno zaspala. Chtěla jsem vstávat v osm, abych si stihla vše nachystat, ale bohužel jsem se vzbudila až v deset :D. Tak jsem hned vytočila Lenky číslo a zavolala jí, už jsem se bála, že nejede, protože neodpovídala na sms :). Naštěstí jela :D.
Z domu jsme vyjeli něco po čtvrt na jednu - do Mostu to mám kousek :)). Okolo třičtvrtě jsme dorazili na ono místo - bratříček mě jen vyhodil a jel zpátky do Chomutova (- dělá, že je šíleně pracovně vytíženej :D). Ale to mi nevadilo, aspoň mi nikdo nestál za zadkem :)). Napsala jsem Len, kde jsou... Za momentík dorazila též (hned jsem jí poznala, žhe :D). Trhla se od rodičů a prarodičů a vyrazili jsme do paddocku :). Tam jsme si stoupli na obzvlášť ošklivé místo, z kterého se příšerně fotilo :D - teda ona Len měla stejně nádherný fotky, ať stála kdekoliv [fotka] - u mě to bylo "krapet" horší - mohla jsem si stoupnout kamkoli, ale stejně fotky katastrofická ostuda :D (magorskej foťák - smějd jeden :D).
První dostih byl zážitek - já po roce na dostizích, nedivte se :D. Zase slyšet ten kouzelný dusot kopyt.. ach... :). Druhý závod včerejšího odpoledne byl steeplechase - my naivky jsme šli přes celý ovál abychom "chytili" koně v zatáčce :D - no můj foťák to stejně nepobíral nikdy, takže marná snaha :D - oni ale stejně běželi jinudy, zmetci :D [fotka]. Když jsme se blížili, uviděli jsme takovou sympatickou věžičku a doufali, že bude prázdná - velký kulový, stál tam nějaký chlap s kamerou.. no nic :D. Vylezli jsme proto na kopec, abychom aspoň něco ze steeplů viděli :). Jel tam dokonce i mladej Váňovec (žák Josef Váňa) [fotka] - prej: ,,Hale, kterej je ten Váňa?" ,,No ehm.. ten co od nás stojí dva metry zády." - no koukala jsem zrovna na něj když jsem se ptala :D.
Třetí dostih byl doslova utrpení - k tomu později... Mou pozornost v paddocku upoutal né moc veliký tmavý ryzáček typu Smartyho Jonese ;) - ach... dokonalost sama. Ale potom tam přišel "on" - obrovský tmavý hnědák, majestátně nastoupil na chodníček a zvedal hrdě hlavu - no možná přeháním, ale prostě mě okouzlil již na první pohled :) [fotka] - nesl číslo 12. Jméno úchvatné - Love Style. Celkem poklidně nastoupili do startovacích boxů, až na jednoho - právě onen Love Style vyrazil plnou parou vpřed z boxů, ještě než ho stihli zavřít. Svého žokeje shodil hned po pár metrech (úžasná fotka Len, jak si zaletěl motýlka :D) [fotka]. Toho temperamentního šílence nemohli chytit, běhali za ním sem a tam, svého žokeje málem porazil, když se mu postavil do cesty [fotka]. A pak to začalo... Koně v boxech začali být nevrlí, kopali do stěn, byli slyšet jen rány a hlas trenérů a přihlížejících, jak se je snažili uklidnit [fotka]. Právě "můj" milovaný tmavý ryzáček se postavil na zadní, a začal vykopávat v boxe. Poté si sedl... ještě z toho všichni měli legraci: ,,Jako by říkal: Já už na to kašlu, mě to tu nebaví." Ale to nebyl důvod, proč si sedl (skoro lehl)... Pokusil se postavit na všechny čtyři, ale místo toho se mu nohy zase podlomily a on padl k zemi. Podlezl startovní boxy a vyběhl ven... myslím že si dokážete představit, co se poté dělo. Utrhl si nohu. Zadní nožka mu vysela jen na kousku kůže a plandala v běhu... Odbelhal se za živý plot, kam již běžela majitelka s veterináři, kteří nesli plachtu... Přímo na dráze ho utratili... Nikdy jsem nic podobného naživo neviděla... Byl to šok, otřesný "zážitek", z kterého jsem špatná ještě teď. Jen poslední fotka sedícího Motivationala dokazuje jeho utrpení [fotka]. Poté jsme viděli jít majitelku od místa "činu" jen s uzdečkou v ruce...
Ale tím příšerná podívaná nekončila. Další kůň se v boxu splašil, začal kopat do stěn a lehl si na záda, kopal nohama do vzduchu okolo sebe, žokej se ho jen snažil zvednout ze země, nakonec ho z druhé strany vytáhli ven [fotka]. Já už jsem jen viděla, jak utratí dalšího nádherného plnokrevníka, který za nic nemohl - naštěstí byl v pořádku a mám dojem, že i startoval. Krásná, ale výbušná 12ka nakonec nestartovala - nebýt jeho, nic takového by se nestalo...
Zbytek odpoledne proběhl skvěle, Len fotila a fotila a já se alespoň snažila, aby mé otřesné snímky, aspoň trochu vypadali :D. V hlavním dostihu běželi ti "moji" největší favoriti :D - můj miláček Tullamore [fotka], Mariydi [fotka] a Funny Valentine [fotka]. Už jsem déle plánovala, vsadit si na Tullamorovo vítěžství :). Vsadila jsem jen 50 Kč, co kdyby náhodou nevyhrál, žhe :D. Každopádně jsem mu věřila. A taky že jo, můj miláček Tullamore - aneb zlatej koníček vyhrál :D. Při kurzu 2:1 jsem vyhrála 100 Kč :D. No nic moc, ale stálo to za to :D, poprvé v životě jsem vyhrála při sázkách :D.
Bohužel LenusHka musela po hlavním dostihu jet domů :(. Tak jsme se rozloučili a já tam zůstala ještě na poslední závod, který vyhrál (včera již počtvrté) Václav Janáček - koníka si už nepamatuji :)). Pak jen do konírny suvenýrů pro propagační materiál - aneb propiska Hipodrom Most ;Đ. A volat bratrovy, aby pro mě přijel. Jenže ten zmetek pro mě přijel až po hodině. Nebylo nic příjemného stát tam na parkovišti v tom hrozným mrazu, který včera byl. A navíc, když už všichni návštěvníci odjeli domů. Brrr... byla mi hrozná zima, už jsem začala ledovatět, když jsem mu volala podruhé, kde sakra je: ,,Jó jsem u tebe za 5 minut." řekl mi po půl hodině nudného čekání... stejně jsem tam stála a chodila dokolečka jak splašenej oslík v ohradě a mrzla další půl hodinu. Za tu dobu jsem stihla dojíst svačinu a v Panelu kreslení v mobilu nakreslit dostihovýho plňáska :D. Když přijel, tak si teda něco vyslechl, to vám řeknu :D.
Domů jsem dorazila asi v půl sedmé, a hned v sedm jsem usla :D. To jsem celá já :D, ale s Len jsme se dost naběhali - pokaždé startovací boxy >> cíl :D.
Vzbudila jsem se ve dvanáct v noci a zrovna začínal ten perfektní horor Hory mají oči - no řeknu vám, že se mi potom usínalo vážně špatně a nebylo to jen tím, že jsem byla vyspalá :D.
oddělovač!
LenusHce [gallop-racing.blog.cz] musím mnohokrát poděkovat, za to, že dojela takovou dálku až sem, ale především za nádherné odpoledne :). Doufám, že si tuto akci někdy zopakujeme ;).
oddělovač!
Zatím vám sem dám jen odkaz na album fotek od Lenky Janatkové (LenusHky). Sama je musím nahrát na rajče, nebo sem :). V nejbližší době tak učiním :)).

Všechny fotky v článku ©Lenka Janatková! ZÁKAZ KOPÍROVÁNÍ!
©Lenka Janatková

~ Můžete mi někdo prosím pomoct?...

2. května 2010 v 18:50 | Meea*
Ahoj, mohla bych vás prosím o něco poprosit? Potřebovala bych poradit...

Včera mě chytla hra Sims 3. Předtím jsem to vůbec nehrála, proto mě to začalo bavit.
Dnes jsem si do toho chtěla stáhnout pár Downloadů, našla jsem si návod a zkusila to - NEJDE TO! :(

Proto bych vás prosím chtěla poprosit - nevíte někdo jak na to? :(

Zkoušela jsem to podle tohoto návodu - vše jsem si stáhla, ozkoušela.
Poté jsem si stáhla tento download a podle návodu vše nainstalovala a dala do složek. Pustila jsem si hru Sims 3 a dala "Vytvořit simíka" - to co jsem si stáhla tam nebylo :(.

Nevím co s tím.. Prosím pomozte...

PS: The Sims 3 mám originál.
Sims 3

~ To ze mě jde tolik hrůza?...

1. května 2010 v 15:14 | Meea*
©Meea*, curlin.blog.cz
To ze mě jde tolik hrůza?! :D Kdo četl minulý článek, ví co se stalo.

Ještě jsem se včera večer šla podívat na ranch slečny Terky jestli už smazala mé okraje. Zase jsem dostala záchvat vzteku, když jsem viděla, že mé okraje ještě nesmazala. Ale když jsem viděla, že smazala i komentář, který jsem jí napsala ohledně mých okrajů, málem jsem se neudržela! ONA ho SMAZALA! A okraje tam pořád MĚLA!

Tak jsem jí tam znovu napsala, tentokrát vážně nasraně a trošku přisprostle (mé vzorné vychování šlo v tom vzteku do háje).
Asi za půl hodiny již okraje smazala, pořádně jsem si oddychla.

A dnes jsem se šla na její ranch podívat znovu, jestli náhodou neudělala tu samou krávovinu jako před tím. Ha a ONA svůj ranch SMAZALA! :D (Píše mi to: Blog nenalezen) :D...

Takže, ze mě asi jde strach :D, no mě je to opravdu šumák, co se svým ranchem udělala. Pokud by okraje nesmazala sama, on by se o to blog.cz určitě postaral :D.

Je celkem dobře, že svůj ranch smazala a doufejme, že se tato situace nebude opakovat ;)).

~ Tohle předčí všechno...

30. dubna 2010 v 18:36 | Meea*
Ano.. Ano.. má korouhev trpělivosti už přetekla. Snažím se být na všechny hodná, ale najdou se tací, kteří si to vůbec, ale vůbec nezaslouží.

Jako například slečna Terka. Z ranche Zamindar. Opravdu mě mrzí, že jí tu dělám reklamu, ale tohle je vážně vrchol. Tato dívenka mi napsala komentář k mému designu (Zenyatta... The purple ghost...):

©Meea*, curlin.blog.cz

Samozřejmě bych nikdy nikomu nepovolila, aby použil byť jen malinkatý kousek z mého designu. Tak jí jdu napsat na ranch, že by nemohla. Protože nechci aby nikdo kopíroval. No a co myslíte? Málem mi vypadli oči z důlků když jsem TO viděla! ONA si BEZ jakéhokoliv MÉHO SOUHLASU vyfotila celý můj design a dala ho k sobě na pozadí okrajů stránky! BEZ MÉHO VĚDOMÍ, BEZ MÉHO SOUHLASU!

Jak už jsem řekla, má trpělivost přetekla a já už odmítám být na všechny hodná, budu prostě taková, jaká jsem vždycky mimo blog - nebudu na každého hodná a mírumilovná. Umím být pořádná svině, tak bych Vám radila, aby jste moc nepokoušeli mé vzorné vychování...(!!!)


Pro jistotu jsem vám to vyfotila. Aby slečinka Terka nekecala, co si to vymýšlím...

A zde již MŮJ DESIGN, s MÝMI originálními okraji:


~ Potkalo mě štestí... řeklo UHNI a šlo dál...

28. dubna 2010 v 17:45 | Meea*
Ahoj! :)
Já to zanedbávám.. achjo... Já blog neberu jako povinnost - ale jen jako zábavu... - Bohužel. Snad to chápete.

Dnes je vyhlášený den smutku - naše škola má třídní schůzky! Ááá! Táta tam šel před chvílí a já doufám, že to přežiju. Chtěla jsem, aby tam šla mamka, ale ona byla v nemocnici na kapačkách..:/ Většina rodičů od kamarádek tam nejde - to je tak nefér! Grr! :((
Vzhledem k tomu, že Cof* je má taky dneska, taky od pěti (:D) - tak se klepem spolu :D.

Normálně jsem zjistila, že už blázním :D. Nedávno jsem si stáhla film Percy Jackson a Zloděj blesku. Ha a já o tom mám sny :D. Včera se mi zdálo, že jsem byla někde ve škole s kamarádkama a najednou se kouknu z okna - a tam úplně černo! (Víte jak chrlí popel ta Islandská sopka? :D) Normálně tam venku lítaly úplně černý mračna popela :D. A já měla se koukla na svoje nohy a měla jsem na nich takový lítací boty s křidýlkama :D (to má Percy v tom filmu :D). A najednou jsem vzlétla a vyletěla oknem ven :D. Jsem si tam ták lítala mezi popelem na nebi :D. Jsem se ráno probudila a úplně: ,,Cože??!" :D:D. Jsem z toho nemohla :D. Kromě toho, že začínám cvokatět se nic důležitého nestalo ;)).
oddělovač!
Co to kecám? :D Vlastně stalo! Tento BLOG MĚL TOTIŽ 25.DUBNA PRVNÍ NAROZENINY! Hlavně, že si říkám už od 11.dubna: ,,Nesmíš na to zapomenout! Nesmíš!." :D No a pak na to stejně zapomenu :D, no do háje - já to věděla :D, že jsem ten článek měla přednastavit :D. No nic, speciální článek věnovaný narozeninám čekejte v nejbližší době ;). (Ale nemůžu vám zaručit, jak ta "nejbližší doba" bude trvat - vzhledem k tomu, že jsou dneska rodičáky - předpokládám, že na počítač asi nepáchnu :D).

©LenusHka, Lenka Janatková
Petra Hurciková a Za Trest z JK Sobotka

Photo by LenusHka (Lenka Janatková) - lenushka.rajce.net; Photo-LenusHka.blog.cz; Flickr/LenusHka.

Odkaz na celé album Hobby závodů Hnanice.

...

Velká bleskovka #1

23. dubna 2010 v 20:22 | Meea*
Po pilných přípravách jsem pro vás vytvořila vetší bleskovku ;). Beru prvních 10 lidí - pokud jich tolik vůbec bude (což asi nezjistíte - komentáře budou moderované) a za každou správně zodpovězenou otázku dostanete 1 bod :).
oddělovač!
©Curlin.blog.cz, Meea*
1. Jak se jmenuje koník na obrázku?
___________________________________
Nápovědy:
- Tento kůň vyhrál Breeders'Cup v roce 2009.
- Je největším konkurentem Rachel Alexandry.

~ Avatars - Horses #1

19. dubna 2010 v 19:10 | Meea*
Další várka avatarů ;), tentokrát s koňmi. Řekla bych, že tyhle se budou hodit víc :)).
Platí jako minule - kopírovat pouze se zdrojem! x)

©Meea*

©Meea*, curlin.blog.cz

©Meea*

©Meea*, curlin.blog.cz


©Meea*, curlin.blog.cz

©Meea*, curlin.blog.cz


! KOPÍROVAT POUZE SE ZDROJEM !
©Meea*,
curlin.blog.cz

~ Avatars - Kristen Stewart #1

18. dubna 2010 v 14:46 | Meea*

©Meea*
©Meea*
©Meea*

Mé první dílo :D. Avatarům jsem se nikdy moc nevěnovala, ale včera jsem to zkusila "na ostro" :). A vidíte co z toho vzešlo xD. Možná, že to někdo bude chtít používat ;)...

!!! KOPÍROVAT POUZE SE ZDROJEM !!!

PS: Mee je můj zkrácený podpis ;).


POUŽITÉ FOTKY:

~ Láska a nenávist jsou dvě sestry: kde je jedna, přijde i druhá a potom společně odejdou...

16. dubna 2010 v 22:58 | Meea*
Ahoj, jak se máte? :)
U mě to celkem jde, akorát to ve škole šlape na plné obrátky, ohledně velkých třičtvrtěletních písemek (:/) jsem to totálně pokazila, z matiky mám trojku - protože jsem totálně zblbla vzorečky, a thaletovu větu :(. Nuže, minulost již nezměním, takže se nedá nic dělat...

Teď mě ještě příští týden čeká písemka z češtiny, úvahu jsme psali včera. Ach bože, já jsem jediná ze třídy měla jedničku, protože ostatní vůbec nevěděli co mají dělat, a když věděli, tak napsali něco úplně jiného :D. Takže já jsem si "šplhla" :D. Ale stejně jsem tam psala totální blbosti, které mě napadli. Nu a co myslíte? Samozřejmě mi učitelka řekla, ať to jdu všem přečíst před tabuli. A já na to jenom: ,,Paní učitelko, ale já nechci." No to jsem jí něco řekla! :D Začala na mě řvát s tím, že jsem nevychovaná, drzá a že si nemám co dovolovat odmlouvat xD. No tak jsem se zvedla a šla. Před tabulí jsem to začala číst, to mě sprdla za to, že to čtu rychle, potichu a nesrozumitelně. A že ti vzadu mě nemůžou slyšet. Ach bože, tak mi ten sešit vzala z ruky, a přečetla dvě věty tak, jak bych to měla číst já. Tak jsem zase začala číst, no to se jí nelíbilo vůbec :D. Tak mi řekla: ,,Jestli to teď nepřečteš správně, tak ti dám pětku." a já jenom: ,,Pětku ze čtení, pani učitelko?" no twl :D. Takže tam na mě 10 minut ječela zase s tím, že jsem drzá, nevychovaná atd.. atd... :D. No twl.. :D Konečně jsem se dopracovala k výsledku který se jí líbil *achjo* :D. Vyšlo z toho to, že jsem čtvrt hodiny četla pořád dokola nadpis, než mě naladila na "správnou notu", která se jí líbila..:D

Dnes jsme psali z občanky a literatury... Katastrofa! :D. Já jsem si nestihla dopsat sešit, takže jsem nic neuměla. Nakonec jsem dostala 2 a 4 - aneb ať žijou taháky :D.
Jako jsem četla jednu skupinu na facebooku - "Ale mami, pětky dostala celá třída!" :D

No prostě a jednoduše - zaplať pánbůh, že už je pátek! :D

oddělovač!
Teď již mimo školu - po dlouho-měsíčním plánování už máme konečně jasno :D. S LenusHkou se tedy sejdeme v červnu :). Asi nevíte o co go? :D. S Len jsme dlouhou dobu probírali, kde by jsme se mohli potkat, když nevyšel FD ve Frýdlantu. Napadl nás jiný plán, jak asi víte, Len je mladá, ale nadějná fotografka a jezdí na dostihy a závody skoro po celé ČR. Já mám bohužel možnost jezdit jen do Hipodromu Most. Ale proč to nezkusit? :D. Po dlouhém řešení s její mamkou se nakonec domluvila, že tam pojednou letos v červnu :). Já pojedu ten den samozřejmě také a... - alelůja my se tam sejdem a budeme moct mít celý den pro sebe ► hustý! :D :D. Už se těším až uvidím to její "dělo" aneb fakt namakanej fotoaparát :D. I když je to pěkná štrecha (ze Sobotky do Mostu), jsem ráda, že tě tam uvidím :).
Nuže, k tomuto tématu asi vše :). Vše zdokumentujeme, nafotíme :D.

©Meea*, photo by Lenushka
Tuto fotku jsem si "vypůjčila" od LenusHky :). Je na ní úchvatný Twist Runner (aneb milovaný Twistík) z JK Sobotka.

Photo by LenusHka photo-lenusHka.blog.cz; lenusHkaa.rajce.idnes.cz; flickr.com/lenusHka.
Úprava samozřejmě by me! :).

ZÁKAZ KOPÍROVÁNÍ!Posedlá "br-kočka" :D - video

14. dubna 2010 v 15:32 | Meea*
Z tohohle dneska výtlem :D upe nejwíc :D.
Jak vrčí xD


~ Já Vás tak strašně miluju!

9. dubna 2010 v 11:13 | Meea*
No koukněte se na to sami!
Díky vám jsem vyhrála: 1. místo v kategorii GRAFIČKA ROKU!
a 2. místo za DESIGN ROKU!
V soutěži Gold Stallion u Lilly!

Páni! Ani nevím, jak Vám mám poděkovat! x))
©Lilly
Krásný diplom za titul GRAFIČKA ROKU :)
©Lilly
A diplom za 2. místo v DESIGN ROKU ;).
První místo získala Jingas-Lin - té moc gratuluji! :))

Lilly psala něco o tom, že jsem vyhrála bloček do tvaru koňské hlavy! :)) a CD knihu Nebezpečné léto (1) - z čehož mám velkou radost! :D Akorát nevím - Lilly ty to budeš posílat poštou?

Mám strašnou radost, DĚKUJI VÁM MOCKRÁT! :)

Dnes odjíždím do Londýna :)

31. března 2010 v 12:32 | Meea*
©Meea*
Ano je to tak, dnes v odpoledních hodinách (18:00 h) odjíždím do Londýna se školou x).

Jak už asi víte, do Londýna mířím již podruhé (poprvé loni na podzim ;)). Z osmiček jedeme jen 3 - já, moje kamarádka a spolužák :). Určitě si to tam užijeme x).
Ale nejhorší na tom je, že z velikonočních prázdnin budu mít jen jeden den (pondělí), protože přijedeme v neděli odpoledne - achjo.. ale zase kdo se může chlubit tím, že byl o prázdninách v Londýně? ;D. A navíc mám pořád hrozný pocit, že jsem na něco zapomněla :D. Uvidíme, uvidíme.. :)


Omlouvám se, že jsem tu dlouho nebyla, a píši teprve, až když jedu zase pryč, ale opravdu jsem neměla čas, ani náladu na blog. :) Ještě jednou se moc omlouvám ;).
Po mém příjezdu se vše vrátí do starých kolejí ;).

Tak se tu mějte hezky, a držte palce ať si to užijeme :).
Mimochodem: Byl někdo v Londýně taky?? x)
Łondýn :)Jsem disgrafik a disleptik :D... *uuaa* :D

22. března 2010 v 17:40 | Meea*
Tenhle song nám projížděl dnešní přestávky ve škole :D
A pak repeto o hodinu - jenže já jsem disgrafik a disleptik..:D Jáj to byl zpěv - takový výtlemy xD


I ten "taneček" ovládáme :D

Novinky k 21.3. :)

21. března 2010 v 21:04 | Meea*
  • Ahooj! Hlásím se po dlouhé době xD
    Ale nějak jsem na blog neměla náladu, užívala jsem si víkend :). Celkem jsem si ho užila co vy? ;)
  • Zaprvé: V sobotu jsem měla jet do Prahy, nakupovat do Ikei. Ale nemohla jse jet, protože si brácha vzal menší auto *to mě nakroklo* :D. Jel si vyzvednout ooobr (faaak oobr) skříň. Takže jsem zase zkysla doma :/. No nevadilo, byla jsem doma sama :D, hlídala jsem psa - teda ona spíš hlídala mě :D. Pak večer "Jeskyně" :D, a aby toho nebylo málo, tak jsem si z nudy pustila "Krvavý valentýn" (hey tak to je teda dost HUSTEJ HOROR!) :D, posraná strachy až za ušima se psem po boku - to bylo pohodlíčko :D. No ale pak přišla ségra - takže vyváděla co dělám u televize ve tři ráno xD. No a? Vždyť je víkend :).
  • Jo a jak se těšíte zítra do školy? xD Já teda vůbec, protože jsem si ve skřínce nechala učebnici přírodopisu, takže nebudu mít úkol... No zkusím se z toho vykecat, a donesu jí ho v úterý ;). Aspoň, že mám ten jídelníček :D. Aby jí náhodou netrefila mrtvice :D. A moje "milovaná" sestřička rozbila tiskárnu (jen tak mimochodem - zase). Takže jsem referát o Antonínu Dvořákovi musela psát ručně, asi jsem si přivodila zánět karpáního kloubu :D. Prej niky: ,,Až to budeš mít, tak mit o pošli, já ti to vytisknu." - a pak je offline! :D Hey já jí zítra ve škole dám ale čočku... :D
  • Ale přeci musí být nějaká radostná zpráva, že? :D A taky je! :D
    Protože Cof* už mi vyrobila tu ohlávku *YAHOUU* :D. Ale pošle mě jí až po CLS, bude s ní Ruff soutěžit :D. Budu jim držet palce ;). Taková ohlávka pro štěstí :).
    Což je ale dobře, že si jí ještě nechá - já musim skočit k sousedům do Nera - nám to nák kixslo :D *muhehe*. A vypálit jí to Stmívání :). Když DVDéčka už mám :D:D

Tak já končím, budu si ještě číst, Zatmění mám už přečtený 2x, teď jdu podruhé číst Rozbřesk - mám krizi na knížky xD.

©Cof, ff-ranch.blog.cz
Photo by Cof* - Flying Foal Ranch
Již brzy "má" růžová ohlávka ;* :)


Esprit aneb. Perleťový zázrak přijel :)

16. března 2010 v 16:50 | Meea*
Á dneska jsem ráno vstávla, a přemýšlela nad tím, že budu fixlovat abych zůstala doma xP, njn ale ňák jsem si to nakonec rozmyslela :D a do školy šla :D.
Udělala jsem dobře, páč nám odpadla odpoledka *yes* :D. Takže jsem v půl jedný frčela dom ;D S kámoškou jsem si ještě po cestě povídala, a ona chtěla obcházet celý město aby se mnou mohla kecat dýl (bydlíme každá na druhý straně města). Tak jsem šla, kecala... a kecala..:D A já pak už: ,,Kájo sakra! Ty si to se mnou takhle nikdy neobcházela, a mě dneska doma čeká Esprit, na kterýho se klepu už od poloviny února a ty si chceš zrovna dneska povídat! Ksakru! :D". Takže jsem se domů docourala ve dvě xD...
Doma už na mě mezi dveřma čekala krabice s jménem Hana Chalupecká :D Jsem se začala smát, já jsem Ilona :D. Ale co, chyba se stám může, nikdo není dokonalej ;). Byla ze strany trochu promáčknutá, ale to newa :). Okamžitě jsem se "elegantně zbavila" školní tašky (hozením do rohu :D) a šla rozbalovat x).
Taky jste se mordovali s těma drátkama? :D Já asi 10 minut, až jsem se nasr** a šla si pro kleště :D Pak (o sto let později-) jsem ho nakonec rozbalila :D Je táák krásnej! :D Nechápu ty lidi, (nic ve zlym :)) kterým se nelíbí ;D. Škoda, že u sebe neměl katalog! :D Já myslela, že bude! :D a ono nic :D JAH je taky bezva ;).
Teď už konec mého povídání, a fotky ;)
©Meea*

FOTKY:

Bella Swan - Trasformation 0.2

14. března 2010 v 16:51 | Meea*
Ach, mě ty transformace nějak chytly ;D. Dnešním chudáčkem se mi stala Bella (zase? :D).
Původní je promo fotka, na které je obyčejná Bella :). A já z ní udělala "rádoby" upírku :D (zase? :D, nojo holt mi dochází fantazie xD).

Obyčejná Bella (člověk) - promofotka z New Moon.

A po mé "menší" (zase? :D) úpravě je z ní upírka :)


Bella má červené oči (s nima jsem se piplala newim jak dlouho :D). Vybělenou pleť, modrý svetr, tmavší vlasy, bělejší zby :D, a pusu jiné barvy - s ní jsem se taky piplala, to stíhování ( budu z toho mít noční můry xD).
Jinak je Bella také namalovaná - kdo by si všiml tak má i "nalepené" řasy ;).

Váš názor? :)

Dakota Fanning → Jane Volturi

13. března 2010 v 18:27 | Meea*
Ahoj, dnes se hlásím již podruhé s čerstvým výtvorem! :)
Pamatujete, na to video "transformation"? Tak já jsem se toho ňák chytla a začala tvořit. Již dlouho mám tuhle fotku v pc právě kvůli transformacím ;).

Jane mi dala víc práce než Bella, začnu tím, že jsem objevila nové techniky! *YAHOO* :D
S nima je to jednodušší x).

Zde je fotka Dakoty Fanning (jak vypadala předtím):


Naprosto neupravená fotka, naprosto nenamalovaná Dakota - prostě nic :D


A tady je již po mé "menší" úpravě: :D

Ejhle! Namalovaná (spíš zmalovaná :D) Jane, bledá kůže, dostínované detaily, červené oči, "vytrhané obočí" :D, a v neposlední řadě černé pozadí :)

Mě se líbí, co Vám? :)

 
 

Reklama