Gallery (breyer)

Chtěla bych vám někoho představit... :)

17. března 2010 v 17:58 | Meea*
Ahoj! Tak se zase hlásím :).
Včera jsem se s Cof* bavila o focení, fotkách, a tak nějak obecně, říkala jsem jí, že jsem líná chodit s koňma ven (fotit je) :D. Tak jsme nad tím dneska ve škole přemýšlela, a rozhodla se, že až přijdu domů, vezmu si foťák a půjdu fotit ven :D.
Tak jsem zpátky, s čerstvýma fotkama xP. Vzala jsem jen Esprita a Barbara (+ dvě mé MW). Nechtěla jsem si toho brát tolik, protože musím do šestého patra bez výtahu a kort ještě, když máte plný ruce koní :D. A není také není zrovna nejpříjemnější když si tam hezky klečíte, nebo sedíte na bobku v trávě, všude okolo sebe koně, a kolem Vás chodí lidi, koukaj na vás jak na debila, co tam děláte, a jsou ještě víc "zděšený" když zjistí, že tam fotíte něco co vypadá jako umělej kůň :D.. takže proto :D:D:D.

Ale teď už k nadpisu :) - chtěla bych Vám vážně někoho představit, není u mě zrovna dlouho (myslím v nové podobě xP).

Ale teď už fotky :) Schválně jestli někdo uhádne, kdo to je, aniž by se nemusel dívat do Celého Článku :D

©Meea*

Sun Dancer - Letní foto ;)

9. března 2010 v 20:07 | Meea*
Přináším 4 fota mého miláčka - Sun Dancera (Akhal teke :)). Foceno loni v létě, tuším, že někdy v srpnu, a jak vidím, asi při západu slunce :D.

BREYER Horses gallery I.

25. ledna 2010 v 21:57 | Meea*
↑Tahle fotka je naprosto nááádherná <3 připomíná mi New Moon xD ♥♥♥
Klik na CČ↓

RACHEL ALEXANDRA BREYER - NOVINKA 2010 - VIDEO

18. ledna 2010 v 15:11 | Meea*
Nádherná Rachel Alexandra bude od nýnějška prodávaná jako nástupkyně Rags to Riches. Zakladatelem moldu je Ruffian. Je tááák KRÁÁSNÁÁÁ! Už se na ní moc těším! Na videu je i Zenyatta, předpokládám že je to repaint, protože kdyby byla také v prodeji, to by na mě bylo asi moc :D Je totiž jedna hezčí než druhá! :)

Video jsem našla já, tak prosím kopírovat jen se zdrojem, nebo vůbec :D

Můj úplně první repaint - Evening Barley´s Starstruck

16. ledna 2010 v 16:23 | Meea*
.........<< New Moon soundtrack
  • Včera večer jsem prošla okolo poličky se schleich koníky. A narazila na jednoho který už úplně prosil o přemalování. Nakonec jsem nabrala sebevědomí a dala se do toho. Vzala jsme si koníka, akrylové barvy které jsem dostala pod stromeček, štětce, hrníček s vodou a noviny na stůl. A dala se do práce.
  • Včera večer jsem namalovala jen tak půlku strakování. Ale dnes dopoledne a odpoledne vsem ho dodělala celého. Čekala jsem, že to bude o hodně těžší než to ve skutečnosti dopadlo. Barley má jedno očko modré, a rozpyté černé fleky. Bude dělat western.
  • CoF* mi nakonec pomohla vymyslet jméno :) díky moc.
Zde již slíbené fotky. ↓
PS: Omluvte odfláknutí článku, ale už to píšu snad potřetí xD blbej blog.

Více pod perexem ↓

2010 BREYER Horses

2. ledna 2010 v 11:34 | Meea*
Máme tu další "díl" show >>Co chci?<<.
Dnes tu nenajdete jen Breyery co chci, ale mé názory na novinky pro rok 2010, přeci jen už tento rok začal, tak aby bylo jasno :)
Jsou to mé svobodné názory, tak nechci slyšet nějaké nadávky na mou adresu, rozumněno?

Fotky koní ve sněhu - 31.12. 2009

1. ledna 2010 v 20:28 | Meea*
Ahoj, silvestr je za námi a máme tu první den v roce 2010, a já doufám, že jste do něj vkročili správně a s čistým štítem. :)

Tento článek jsem chtěla připravit už včera, ale mé psaní posledního článku minulého roku se protáhlo trošku víc než se předpokládalo xD Proto ho píši až dnes, jako druhý článek roku 2o1o. ;)

Včara jsem se podívala ven z okna, koukám - a už neprší xD Tak jsem rychle vzala foťák, náhradní baterie, a koně. Vzala jsem všechny kromě Barbara a Akhala, a nějakým MW samozřejmě :) To jsou tedy: Rags to Riches, Fire, Cefnoakpark Bouncer, 4 SM, a 2 MW :)

Tedy dost mého mluvení a níže již fotky :)

Pod perexem jich je hafec xD

PŘÍJEZD DO NOVÉHO DOMOVA :)

21. prosince 2009 v 13:11 | Meea*
Myslím, že nadpis říká vše, ale koho by přeci jen zajímal můj příběh, ať čte dál :)

Dnes ráno jsem jako obvykle vstala později, sednu si an postel, nohy hidím na podlahu, ještě rozespalá si promnu oči a vstanu udělám jeden krok... a... zakopnu o něco tvrdého co udělá divný zvuk. Rozčíleně otevřu oči, a vidím - Balík! Velký balík s mím jménem! Teda takhle rychle jsem se ještě nikdy po ránu neprobrala. Letím do obýváku, hledám rodiče, nikde nikdo.. Jdu se teda umýt do koupelny a tam an mě vybafne mamka - již druhý nečekaný budíček dnešního rána xD. Tak se jí ptám: ,,Mami přišli koníci?" a mamka: ,,Ne proč?" To mě trošku zarazilo, ale mamka se začala smát :D. A ona na mě: ,,Děle rozbal si je a vyhoď tu krabici ať to nevidí táta. A já zaraženě: ,,Ale já si je nechci rozbalit! Chci je ít až na Vánoce!" ale potom mi pomalu začalo docházet, že i mamka sama od sebe dovolila, abych si je rozbalila i bez mého přemlouvání :D.
A mamak prej: ,,Tak dobře jdu jí schovat." x) a já takový: ,,A nebo ne! Počkej! :D" Tak jsme šli společně do pokojíku, já s nožem v ruce, mamka s nůžkami, a popadli balík :D Začali jsme ho rozbalovat, teda řeknu Vám, Art-Horse má doma asi izolepy hooodně :D Trvalo tak deset minut než jsem se asi přes 4 vrstvy krabice a asi 20 vrstev izolep dostala ke koním xD
První jsem vzala krabici zelené barvy ve které jsem našla podstavec a Fira x) Fire byl obalen novinami a papíry jako mumie z hororu :D, nerozbalovala jsem ho, nechám si to až na 24.12. :) Společně s ním byl v krabici i certifikát pravosti, všechna Mini Whinnies, SM klisna i placky :).
V druhé, menší krabici jsem nalezla jak jinak než - Cefa (Cefnoakpark Bouncer). Kdyý jsme ho viděla začala jsem pištět na celý barák: ,,Ten je krásneeeej! Tne je úžasnej!! Nádhernej!!! Je krááásnééj!!!" :D Chtělo by to natočit, fakt že jo xD. V jeho krabici byla hrouda papírů do kterých byl zabalen x)
Ani jsem si ho nestačila pořádně užít a už už mi ho mamka brala aby ho schovala xD Pro moje neštěstí mi ještě řekla, kam tu krabici dává xD To pokušení je hrozné :D Ale alespoň mi nechala tu SM klisnu a jednoho malého MW venku :) Aspoň že tak ;)


Pro jistotu, Vám sem dám fotky které jsem zatím nafotila:

Klisnička Mini Whinnies se jmenuje Lady Justin, podle mě je totiž strašně podobná Traditional klisně Justadream x)
Více fotek pod PEREXEM, klik na CČ!↓

KONÍCI PŘIŠLÍÍÍÍ!

18. prosince 2009 v 18:47 | Meea*
Koníci přišlí! Sice jsou na poště, ale to newa. A taky je dostanu až na Vánoce.. áá.. já se snad nedočkám! xD
Neustále se dívám na jejich fotky, co mi posílala ancikkk (art-horse). Ale to se do Vánoc ještě nakoukám. x)

Dám Vám je sem :)

Toť vše, a upozorňuji "odpůrce": Všichni koníci jsou v naprostém pořádku!

Všem BREYER nadšencům a sběratelům :)

13. prosince 2009 v 14:54 | Meea*
Ahoj BREYERáci, vítám Vás na mém blogu. Zaměřuji se hlavně na koně, ale také na grafiku, a co především - sbírání BREYER HORSES!

Jak jste si asi všimli do menu jsem si dala ikonku v podobě animace BREYER. A proto prosím všechny kteří sem "zabloudí", a sbírají také BREYERY nebo je jen obdivují, aby si tuto ikonku na stránku umístili také. :)

Děkuji vám všem, Meea* - majitelka blogu
(Proud BREYER Collector v překladu znamená - Pyšný BREYER sběratel)

CM Cefnoakpark Bouncer

21. listopadu 2009 v 14:46 | Meea*
Našla jsem fotky opravdu překrásného modelu, CM Cefnoakparka Bouncera!! Je naprosto překrásnej! Líbí se mi dokonce víc než originál, teda, škoda, že je to jen CM x(

Bohužel jsem našla fotek víc, ale uložila jsem si jen jednu s doměním, že nebude problém je potom zase najít.. Což jsem ale nepočítala s tím, že si zapomenu stránku uložit :(((
↑Tady originál Cefíka, fotka by CoF*íííí

Breyer Fest 2009 videos

1. října 2009 v 15:27 | Meea*
Ahoj!
Zase píšu, tentokrát vám přináším várku vidí z Breyer Festu 2009. Podívat se tam, je mím snem :)

PS: Doporučuji 1 video!CM Rags to Riches?

1. října 2009 v 14:55 | Meea*
Trošku jsem brozdala po Flickru našla jsem fotky z Breyer Festu 2009. Mezi nimi i krásný CM (podle mě Rags to Riches + jiné modely). Nese úžasné jméno EXCELLERATION. Dokázat předělat model, na ještě krásnější je opravdové umění. A na tohle musí být autor právem hrdý.

PS: Navíc má naprosto nádherný postroj.
 
 

Reklama