Květen 2010

Riding club Championships

29. května 2010 v 18:05 | Meea* |  hry - Ke stažení
©Meea*
Riding club championship je jednou z nejkrásnějších, nejzajímavější a nejzábavnějších her, které jsem kdy hrála.

~ Velká bleskovka #1 - VYHODNOCENÍ

18. května 2010 v 20:47 | Meea* |  Home
Máme tu vyhodnocení 1. Velké bleskovky :).
Nakonec se nám přihlásilo sedm lidí, jsem ráda za takový počet.

Výsledné body byly velmi vyrovnané, tak jsem byla nucena hodnotit +body i věci, kteří tam měli někteří navíc :).
oddělovač!

~ Hipodrom Most - Cena první dámy ČR

16. května 2010 v 18:38 | Meea* |  Home
Jak asi někteří víte, včera jsem byla v Mostě na dostizích :). Společně s LenusHkou, která za mnou přijela až z Krkonoš :))...
oddělovač!
Začněme tím, že jsem ráno zaspala. Chtěla jsem vstávat v osm, abych si stihla vše nachystat, ale bohužel jsem se vzbudila až v deset :D. Tak jsem hned vytočila Lenky číslo a zavolala jí, už jsem se bála, že nejede, protože neodpovídala na sms :). Naštěstí jela :D.
Z domu jsme vyjeli něco po čtvrt na jednu - do Mostu to mám kousek :)). Okolo třičtvrtě jsme dorazili na ono místo - bratříček mě jen vyhodil a jel zpátky do Chomutova (- dělá, že je šíleně pracovně vytíženej :D). Ale to mi nevadilo, aspoň mi nikdo nestál za zadkem :)). Napsala jsem Len, kde jsou... Za momentík dorazila též (hned jsem jí poznala, žhe :D). Trhla se od rodičů a prarodičů a vyrazili jsme do paddocku :). Tam jsme si stoupli na obzvlášť ošklivé místo, z kterého se příšerně fotilo :D - teda ona Len měla stejně nádherný fotky, ať stála kdekoliv [fotka] - u mě to bylo "krapet" horší - mohla jsem si stoupnout kamkoli, ale stejně fotky katastrofická ostuda :D (magorskej foťák - smějd jeden :D).
První dostih byl zážitek - já po roce na dostizích, nedivte se :D. Zase slyšet ten kouzelný dusot kopyt.. ach... :). Druhý závod včerejšího odpoledne byl steeplechase - my naivky jsme šli přes celý ovál abychom "chytili" koně v zatáčce :D - no můj foťák to stejně nepobíral nikdy, takže marná snaha :D - oni ale stejně běželi jinudy, zmetci :D [fotka]. Když jsme se blížili, uviděli jsme takovou sympatickou věžičku a doufali, že bude prázdná - velký kulový, stál tam nějaký chlap s kamerou.. no nic :D. Vylezli jsme proto na kopec, abychom aspoň něco ze steeplů viděli :). Jel tam dokonce i mladej Váňovec (žák Josef Váňa) [fotka] - prej: ,,Hale, kterej je ten Váňa?" ,,No ehm.. ten co od nás stojí dva metry zády." - no koukala jsem zrovna na něj když jsem se ptala :D.
Třetí dostih byl doslova utrpení - k tomu později... Mou pozornost v paddocku upoutal né moc veliký tmavý ryzáček typu Smartyho Jonese ;) - ach... dokonalost sama. Ale potom tam přišel "on" - obrovský tmavý hnědák, majestátně nastoupil na chodníček a zvedal hrdě hlavu - no možná přeháním, ale prostě mě okouzlil již na první pohled :) [fotka] - nesl číslo 12. Jméno úchvatné - Love Style. Celkem poklidně nastoupili do startovacích boxů, až na jednoho - právě onen Love Style vyrazil plnou parou vpřed z boxů, ještě než ho stihli zavřít. Svého žokeje shodil hned po pár metrech (úžasná fotka Len, jak si zaletěl motýlka :D) [fotka]. Toho temperamentního šílence nemohli chytit, běhali za ním sem a tam, svého žokeje málem porazil, když se mu postavil do cesty [fotka]. A pak to začalo... Koně v boxech začali být nevrlí, kopali do stěn, byli slyšet jen rány a hlas trenérů a přihlížejících, jak se je snažili uklidnit [fotka]. Právě "můj" milovaný tmavý ryzáček se postavil na zadní, a začal vykopávat v boxe. Poté si sedl... ještě z toho všichni měli legraci: ,,Jako by říkal: Já už na to kašlu, mě to tu nebaví." Ale to nebyl důvod, proč si sedl (skoro lehl)... Pokusil se postavit na všechny čtyři, ale místo toho se mu nohy zase podlomily a on padl k zemi. Podlezl startovní boxy a vyběhl ven... myslím že si dokážete představit, co se poté dělo. Utrhl si nohu. Zadní nožka mu vysela jen na kousku kůže a plandala v běhu... Odbelhal se za živý plot, kam již běžela majitelka s veterináři, kteří nesli plachtu... Přímo na dráze ho utratili... Nikdy jsem nic podobného naživo neviděla... Byl to šok, otřesný "zážitek", z kterého jsem špatná ještě teď. Jen poslední fotka sedícího Motivationala dokazuje jeho utrpení [fotka]. Poté jsme viděli jít majitelku od místa "činu" jen s uzdečkou v ruce...
Ale tím příšerná podívaná nekončila. Další kůň se v boxu splašil, začal kopat do stěn a lehl si na záda, kopal nohama do vzduchu okolo sebe, žokej se ho jen snažil zvednout ze země, nakonec ho z druhé strany vytáhli ven [fotka]. Já už jsem jen viděla, jak utratí dalšího nádherného plnokrevníka, který za nic nemohl - naštěstí byl v pořádku a mám dojem, že i startoval. Krásná, ale výbušná 12ka nakonec nestartovala - nebýt jeho, nic takového by se nestalo...
Zbytek odpoledne proběhl skvěle, Len fotila a fotila a já se alespoň snažila, aby mé otřesné snímky, aspoň trochu vypadali :D. V hlavním dostihu běželi ti "moji" největší favoriti :D - můj miláček Tullamore [fotka], Mariydi [fotka] a Funny Valentine [fotka]. Už jsem déle plánovala, vsadit si na Tullamorovo vítěžství :). Vsadila jsem jen 50 Kč, co kdyby náhodou nevyhrál, žhe :D. Každopádně jsem mu věřila. A taky že jo, můj miláček Tullamore - aneb zlatej koníček vyhrál :D. Při kurzu 2:1 jsem vyhrála 100 Kč :D. No nic moc, ale stálo to za to :D, poprvé v životě jsem vyhrála při sázkách :D.
Bohužel LenusHka musela po hlavním dostihu jet domů :(. Tak jsme se rozloučili a já tam zůstala ještě na poslední závod, který vyhrál (včera již počtvrté) Václav Janáček - koníka si už nepamatuji :)). Pak jen do konírny suvenýrů pro propagační materiál - aneb propiska Hipodrom Most ;Đ. A volat bratrovy, aby pro mě přijel. Jenže ten zmetek pro mě přijel až po hodině. Nebylo nic příjemného stát tam na parkovišti v tom hrozným mrazu, který včera byl. A navíc, když už všichni návštěvníci odjeli domů. Brrr... byla mi hrozná zima, už jsem začala ledovatět, když jsem mu volala podruhé, kde sakra je: ,,Jó jsem u tebe za 5 minut." řekl mi po půl hodině nudného čekání... stejně jsem tam stála a chodila dokolečka jak splašenej oslík v ohradě a mrzla další půl hodinu. Za tu dobu jsem stihla dojíst svačinu a v Panelu kreslení v mobilu nakreslit dostihovýho plňáska :D. Když přijel, tak si teda něco vyslechl, to vám řeknu :D.
Domů jsem dorazila asi v půl sedmé, a hned v sedm jsem usla :D. To jsem celá já :D, ale s Len jsme se dost naběhali - pokaždé startovací boxy >> cíl :D.
Vzbudila jsem se ve dvanáct v noci a zrovna začínal ten perfektní horor Hory mají oči - no řeknu vám, že se mi potom usínalo vážně špatně a nebylo to jen tím, že jsem byla vyspalá :D.
oddělovač!
LenusHce [gallop-racing.blog.cz] musím mnohokrát poděkovat, za to, že dojela takovou dálku až sem, ale především za nádherné odpoledne :). Doufám, že si tuto akci někdy zopakujeme ;).
oddělovač!
Zatím vám sem dám jen odkaz na album fotek od Lenky Janatkové (LenusHky). Sama je musím nahrát na rajče, nebo sem :). V nejbližší době tak učiním :)).

Všechny fotky v článku ©Lenka Janatková! ZÁKAZ KOPÍROVÁNÍ!
©Lenka Janatková

~ Můžete mi někdo prosím pomoct?...

2. května 2010 v 18:50 | Meea* |  Home
Ahoj, mohla bych vás prosím o něco poprosit? Potřebovala bych poradit...

Včera mě chytla hra Sims 3. Předtím jsem to vůbec nehrála, proto mě to začalo bavit.
Dnes jsem si do toho chtěla stáhnout pár Downloadů, našla jsem si návod a zkusila to - NEJDE TO! :(

Proto bych vás prosím chtěla poprosit - nevíte někdo jak na to? :(

Zkoušela jsem to podle tohoto návodu - vše jsem si stáhla, ozkoušela.
Poté jsem si stáhla tento download a podle návodu vše nainstalovala a dala do složek. Pustila jsem si hru Sims 3 a dala "Vytvořit simíka" - to co jsem si stáhla tam nebylo :(.

Nevím co s tím.. Prosím pomozte...

PS: The Sims 3 mám originál.
Sims 3

~ To ze mě jde tolik hrůza?...

1. května 2010 v 15:14 | Meea* |  Home
©Meea*, curlin.blog.cz
To ze mě jde tolik hrůza?! :D Kdo četl minulý článek, ví co se stalo.

Ještě jsem se včera večer šla podívat na ranch slečny Terky jestli už smazala mé okraje. Zase jsem dostala záchvat vzteku, když jsem viděla, že mé okraje ještě nesmazala. Ale když jsem viděla, že smazala i komentář, který jsem jí napsala ohledně mých okrajů, málem jsem se neudržela! ONA ho SMAZALA! A okraje tam pořád MĚLA!

Tak jsem jí tam znovu napsala, tentokrát vážně nasraně a trošku přisprostle (mé vzorné vychování šlo v tom vzteku do háje).
Asi za půl hodiny již okraje smazala, pořádně jsem si oddychla.

A dnes jsem se šla na její ranch podívat znovu, jestli náhodou neudělala tu samou krávovinu jako před tím. Ha a ONA svůj ranch SMAZALA! :D (Píše mi to: Blog nenalezen) :D...

Takže, ze mě asi jde strach :D, no mě je to opravdu šumák, co se svým ranchem udělala. Pokud by okraje nesmazala sama, on by se o to blog.cz určitě postaral :D.

Je celkem dobře, že svůj ranch smazala a doufejme, že se tato situace nebude opakovat ;)).