Leden 2010

Sunny Day - blend

31. ledna 2010 v 21:56 | Meea* |  Blendy (graphics)
By: ©Meea*
Doba trvání: 10 minut
Program: Photoshop CS4
Spokojenost: 69%
Počet obrázků na blendu: 5
Poznámka: Narychlo dělanej, a totálně odfláknutej blend s labradorem. Nějak mě to pejskování chytlo xD. Nic moc, nelíbí se mi. PS: Ale jsou na něm new brushe :D.

Pink world Dogs... - blend

31. ledna 2010 v 18:51 | Meea* |  Blendy (graphics)
By: ©Meea*
Doba trvání: 20 minut
Program: Photoshop CS4
Spokojenost: 99%
Počet obrázků na blendu: 3
Poznámka: Další splátanina mé výroby xD. Je to spíš upravený obrázek než blend :). A navíc to tu nemá vůbec co dělat x). Ale co, pejsky má ráda, tak je od sebe nebudu odhánět ;).


Diplom pro Kate a Moony za SB

30. ledna 2010 v 19:04 | Meea* |  Home
Tak tady to máte holky, teď jsem si vzpoměla, že jsem neudělala diplom Kate. Tak ho tu máte obě dvě.
Musela jsem to udělat na stejnou "šablonu", protože už musím jít, snad Vám to holky nevadí, dnes tu už nic nečekejte.


~ Láska je přátelství s křídly, přátelství láska bez nich...

30. ledna 2010 v 18:35 | Meea* |  Home
...

Ani vlastně nevím proč píšu tenhle článek, vždyť Vám nemám co říct x) nic závažného se v posledních hodinách nestalo. Když nepočítám to, že jsem musela uklidit celý byt x/ Páč má "milovaná" sestřička včera večer jela se svým přítelem na chatu, a já musela uklízet i to, co měla dělat ona.. vážně bezva :(

Před chvílí jsem také odeslala odpovědi na otázky do soutěže u Cof*. Téda řeknu Vám, celkem mi to zavařila xD mám dvě necyklopedie o koních, a ani v jedný nebylo všechno, net byl taky nákej jetej, většinou toho bylo i víc v tý knížce. Prej bylo dokonale poznat kdo tu knížku podle který to dělala má, a kdo ne. (já patřím mezi ty, kdo tu knížku nemaj :D). Ale to už je jedno, nikdo neni dokonalej, tak nemůže vědět vše ;)

Jinak se včera ségra chtěla dívat taky na Hannu Montanu ve filmu, tak jsem se dívala s ní :) Jestli jste to někdo viděl, tak víte, jak se na Miley Travis (Lucass Till) naštve, kvůli tomu, že mu neřekla že je i Hannah Montana, a jak mu natře barvama ten kurník aby se s ní usmířil, a jak on je pak strašně rád :D. Tak já na ségru: ,,Asi taky nákýmu klukovi natřu kurník." jsme se nasmály zase xD No ale pak jí Roman volal, že ať si sbalí, že je za půl hodiny u ní, a že jedou na chatu..x(

Jinak máme nové aFFs Moony [horse-power]. Za chvilku ti jdu udělat diplom :) a přidat tě do seznamu ;)

Pro ty, kdož neviděli Hannu Montanu jsem Vám nafotila několik obrázků z filmu :)
Přeji pěkné prohlížení ;)

Klik na CČ↓

Curlin - blend

29. ledna 2010 v 15:54 | Meea* |  Blendy (graphics)
By: ©Meea*
Doba trvání: 15 minut
Program: Photoshop CS4
Spokojenost: 75%
Poznámka: Jako blend to neberte, ani se mi jako blend nelíbí. Kdyby byly větší obrázky, dal by se použít jako wallper.


Rags to Riches [video by me]

29. ledna 2010 v 12:50 | Meea* |  Videa
Další video které vzniklo mou tvorbou, program byl obyčejný WMM.
PS: ZESILTE SI ZVUK!


Datum výroby: 6. srpen 2oo9
©Meea*~ Jizvy, které máš zvenku a jdou vidět určitě bolí. Ale jizvy, které máš skryté v duši bolí mnohem mnohem víc...

28. ledna 2010 v 21:40 | Meea* |  Home
............ ← dIsCo *in love* ♥

  • Nejlepší na dnešním dni je to, že vysvědčení dostanu až v pondělí *muhehe*, podle odmítání Nuggie aby mi sdělila svoje známky, jsem usoudila, že naše třída dopadla nejspíš hoodně katastroficky. Prej: ,,Tomešováááá!" xD :D :D (já ti nedám pokoj :D)
  • Dnes jsem si taky stáhla film Hannah Montana Movie - bezva film! :D Miley ani Hannah nemám ráda, ale ten film je peckyš xD A ten Lucal Till: Ohh on je uplně úžasnej! ♥ so sexy! xo* - radši to neřeště :D Jo a kdo moje kecy sleduje tak poznal, že Lucas Till je ten kluk v tom videoklipu on Taylor Swift v minulé nástěnce :D (kdo by byl takovej retard a nevšiml si, že je to ten prostřední obrázek v avataru, tak tomu říkám, že je na tom prostředním obrázku na avataru :D:D:D)
  • Za chvíly jdu taky poslat fotky Fira do soutěže k Cof*, téda já bych si ták přála mít to co bude mít Cof*! Vážně♥ x) ale u mě je to vysoce nereálné, já jí to ale přeju :) celkem mě překvapilo, že patřím mezi ty dva lidi kterým to řekla :) Cof*, mám tě ráda ;)
  • Před chvílí jsme s Cof* vzpomínaly na Texaský masakr motorovou pilou (dávali ho v úterý xD), ten konem mě vyděsil :D ......prej: ,,....případ nebyl dosud vyřešen." :D Já ho už viděla asi třikrát, ale vůbec jsem si to nepamatovala x)
  • Během toho dnešního polehávání jsem se dívala na film Eragon - viděla jsem ho asi po půl roce a je to prostě úžasný kouzelný film :) Safirka je táák úžasná! :)
  • Dnes byly novinky opravdu jen narychlo, páč zrovna začala Kriminálka Las Vegas - můj milovaný seriál :D Me bylo Worika tak líto, ajk ho zastřelil ten hajzl policajtskej :D
Ták já mizím :D
páá Vaše Meea*

Odpoledne jsme se nudila tak jsem udělala malinkatý nápisek :D obyč...

Zenyatta [video by me]

28. ledna 2010 v 17:31 | Meea* |  Videa
Další video které jsem dělala já (©Meea*). Tentokrát o Zenyattě.


Datum výroby: 15. září


Horsez 5 - videa [I.]

28. ledna 2010 v 13:52 | Meea* |  Ostatní hry - videa
Dnes sem dávám pár videí ze hry Horsez 5 - kterou bych si mooc přála :)


~ Láska je jako slza. Začíná v oku a končí v srdci

26. ledna 2010 v 19:53 | Meea* |  Home

Dnes bylo venku táák krásný slunííčko! A já nikam nemůžu páč mám angínu :( chjo... chjo...

Už jsem taky zorganizovala tu "scénku" do soutěže k Cof*, nákou bárbínku jsem vyhrabala :D Fire se zítra půjde malovat, jo dneska jsem to zkoušela, voskovky na něj dobře drží, a pak jdou snadno i dolů ;) ale mám aquvarellový voskovky takže nevím jak by na něm drželi normální (rada pro ostatní) :) Ješt ěmusím najít nákou kulisu, zelenj koberec mám, a stromečky a keříčky san též :D xD

Já měla v noci úplně úžasnej sen! xD Mě se zdálo o NĚM.. o něm <<< :D no prostě o Taylorovy Lautnerovy! :D :D :D
Začalo to tak, že jsme byly s naší třídou v kině, na Madagaskaru 2 (newim jak mě to napadlo) xD A nikde nebylo volný místo, ale v poslední řadě byly volný tři místa, tak jsme tam vyrazili, a najednou co nevidim - On tam sedí Taylor a kouká na nás xD :D Teď jsme se podívala na pájju [Nuggie] a nenápadně jsem šla k tomu volnýmu místu si sednout vedle něj. A teďka se Nuggie rozeběhla a chtěla si tam sendout taky, tak jsem do ní strčila a sedla asi. On se na mě podíval, jakože si asi řikal co se plašim :D:D:D A pájja na mě byla nasraná :D xD Teďka jakože začal film, a já s ena něj pořád dívala, a on se vždycky jenom podíval koutkem oka xD A já pak jenom potichu: Hallo... :D A on prej: Hi! a já jenom v duchu... ty wole on mi řekl čááu :D:D:D To je peckáá! :D A pak mi ještě něco řekl anglicky čemu jsem vůbec nerozuměla, a .... a.... najednou slyšim: ,,Mááámííí kde mam řasenku??" ségra vstávala do práce a probrala mě!!! Já myslela že jí zabiju! Fakt že jo, snažila jsme se usnout znova, s nadějí, že ten sen bude pokračovat a ono nic... Bych jí.. twl.. zazdila zaživa!! :D

A k minulému článku: Téměř všichni mi radí Strapless, Annie stála okolo 50 USD což není nic hrozného, čekala jsem víc :)

To je z novinek asi vše :) já za chvílu půjdu večeřet a pak se možná ještě ukážu, fakt jen možná :)
Dám Vám sem pár videí, dnes jsem byla celou dobu na youtube :) Bavila se s kámoškou z Anglie xD
↑Tenhle kluk v tom videu je strašně sladkej :D

Se Shilott (ta kamarádka z Anglie) jsem se domluvila, že jí budu propagovat její videa na mém blogu :) Tak tady jich pár je x) ↓

Videa dělá v programu, který budu mít taky, strašně se těším :D
Příště sem dám další :)

Tohle video nedělala Shilott, ale oxoHorseyMadoxo, je také ze stejného programu :)

~ O život můžeme přijít různě. Smrt je jen jednou z možností.

25. ledna 2010 v 22:30 | Meea* |  Home
......... < ze Znovu 17 <3

Jsem si zase vzpoměla, že exituje nástěnka :D
Takže bych asi měla začít tím, že mám angínu, teda aspoň myslim, něco takovýho xD šíleně kašlu :D njn...
Takže jsem dneska strávila celej den v posteli.. :/ jsem z tý televize tak otrávená, že jsem na chvíly utekla sem :D:D fakt jsem musela :) Ale v následujících dnech tu toho moc nečekejte (jako nikdy) :D

Dneska jsem si taky spočítala (asi na 5 pokusů xD) peníze který chci utratit za BH, vyšla jsem názoru, že si asi teď objednám Esprita a ELCR Benefit Model - Esprit za mamky a ELCR za své :D To znamená, že budu platit 850 Kč + 820 Kč = 1670 Kč. Ale když byhc si k tomu chtěla objednat i Rachel Alexandru (počítám +800 Kč) to by dělalo +/- 2470 Kč + 110 Kč poštovné = 2580 Kč. xD. Ale já bych chtěla i ten set tří classic koníku pro WEG, ale jelikož teďkon v březnu jedu znovu do Londýna, tak mám asi s nějakým moc velkým nákupem utrum :D Páč Rachel a ty classici počítám z peněz, který bych měla za libry kdybych je vyměnila. :D Takže pokud by to nevyšlo, tak bych to udělala takhle - teď bych si objednala Esprita (platí mamka) a ELCR Model (za své). A v Londýně bych málo utrácela, aby mi vyzbylo na Rachel a ty tři classici, takže počítám tak 30 Liber + ještě něco. No uvidíme třeba přispěje mamka ;)
PS: Omluvte mě, že jsem se tu tolik rozepsala, ale já nad tí přemýšlením a vybíránim dneska strávila skoro hodinu :D a mám v tom takovej guláš jak nikdy xD

Taky jsem dnes přemýšlela nad tím, kdybych si mohla objednat z USA na podzim nějaké koníky, tak jací by to byly. Dospěla jsem názoru, že chci jednoznačně Ruffian - takže jedna by byla.
Teď nějakého druhého, zamilovala jsem se do Uncalled For a do Strepless, ale nemůžu se rozhodnou, jaká z nich je hezčí. Tak mi prosím POMOZTE DOLE V ANKETĚ. :)

Díky moc, vaše Meea*
Během toho polehávání v posteli jsme testovala všechny naše filmy x) a teďkon ňák poslední dobou žeru film Znovu 17 - hraje tam Zac Efron (nemám ho moc ráda, ale co mám dělat xD). Určitě tenhle film doporučuju ;)
UNCALLED FOR
STRAPLESSBREYER Horses gallery I.

25. ledna 2010 v 21:57 | Meea* |  Gallery (breyer)
↑Tahle fotka je naprosto nááádherná <3 připomíná mi New Moon xD ♥♥♥
Klik na CČ↓

My Horse and Me 2 - upravené obrázky

23. ledna 2010 v 21:51 | Meea* |  Ostatní hry - obrázky
Pár obrázků z My Horse and Me 2, které vznikly náhodou při focení fotky do soutěže.
Úprava je jen narychlo, pokud postoupím v soutěži do 3.kola, jedna z nich nejspíš půjde do soutěže, uvidíme jaké budou požadavky :) Nejvíc by se mi asi hodilo: ,,Vyfoť koně při soutěži" nebo ,,Vyfoť koně při tréninku" xD


Gentle Dun it Queen - v prvním kole jsme zvítěžili, ve druhém to jednoduché nebude...

23. ledna 2010 v 20:36 | Meea* |  Home
U Nasťi jsme se soutěže ,,Počítačová výstava koní". V prvním kole jsme vyhráli se 17ti hlasy, což je skvělé. Ale v druhém kole to tak jednoduché mít nebudeme...
Blahopřeju Arabian která musela vypadnout, sice skončila 7/7, ale měla krásného koníka! :)

Já přeci jenom doufám, a proto jsem se s úpravou fotky opravdu snažila :). Zde je již má princezna Gentle, a "já". ;)

PS: Nasťo, prosím neměň nic na fotce, ani tam prosím nepřidávej žádný rámeček :) Děkuji.


my BREYER couples...♥

23. ledna 2010 v 13:58 | Meea* |  Favorites (breyer)
Dnes jsem si pro Vás připravila článek s plány "partnerek a partnerů" pro mé koníky x)
Jdeme se na ně podívat...

RACHEL ALEXANDRA BREYER - NOVINKA 2010 - VIDEO

18. ledna 2010 v 15:11 | Meea* |  Gallery (breyer)
Nádherná Rachel Alexandra bude od nýnějška prodávaná jako nástupkyně Rags to Riches. Zakladatelem moldu je Ruffian. Je tááák KRÁÁSNÁÁÁ! Už se na ní moc těším! Na videu je i Zenyatta, předpokládám že je to repaint, protože kdyby byla také v prodeji, to by na mě bylo asi moc :D Je totiž jedna hezčí než druhá! :)

Video jsem našla já, tak prosím kopírovat jen se zdrojem, nebo vůbec :D


Můj úplně první repaint - Evening Barley´s Starstruck

16. ledna 2010 v 16:23 | Meea* |  Gallery (breyer)
.........<< New Moon soundtrack
  • Včera večer jsem prošla okolo poličky se schleich koníky. A narazila na jednoho který už úplně prosil o přemalování. Nakonec jsem nabrala sebevědomí a dala se do toho. Vzala jsme si koníka, akrylové barvy které jsem dostala pod stromeček, štětce, hrníček s vodou a noviny na stůl. A dala se do práce.
  • Včera večer jsem namalovala jen tak půlku strakování. Ale dnes dopoledne a odpoledne vsem ho dodělala celého. Čekala jsem, že to bude o hodně těžší než to ve skutečnosti dopadlo. Barley má jedno očko modré, a rozpyté černé fleky. Bude dělat western.
  • CoF* mi nakonec pomohla vymyslet jméno :) díky moc.
Zde již slíbené fotky. ↓
PS: Omluvte odfláknutí článku, ale už to píšu snad potřetí xD blbej blog.

Více pod perexem ↓

I slzy se dokáží smát, i úsměv se naučí brečet...

13. ledna 2010 v 18:47 | Meea* |  Home
Čau čoudi << radši neřešit

Tak dneska ve škole.. taký zážitky Ale psali jsme taky písemku z čj.. tea už včera doufám že to dopadne líp než za 3.. A dneska ještě kontrolní slohovku... :/ proboha to dopadne
Ale o zemák, jsem si sedla k Pájje <Nuggie>, jinak sedim s Niki.. ale to neřešte xD A poslouchali jsme mojí mp4, byly jsme k sobě připlácnutý jak siamský dvojčata hey. No a co myslíte, učitel k nám příjde a kouká kam ten kabel vede, no a pak mi tu mp4 sebere! tak jsme se nasrali a kecli na Nikolu že nás při hodině natáčela, tak at ji ten mobil taky sebere a on k ní fakte šel a vzal ji ho xD Ještě jsme zkoušeli kreslit různý postavy z Twilight, jakože komix.. tea pájja spíš, já ne xD Preej: Edward - takej ratlík jsme se zas nasmaly twl
No a když konečně zazvonilo tak si jdu pro tu mp4 k učiteli.. a won mi ji nechtěl dat prostě nam ty věci newratil.. takže doma totalni brajgl.. a mama řekla že mi pro to nejde, že to je moje blbost... takže pro to musim poslat segru.. jáj no ale lepší než nic ne?
Jo a taky se asi budem stěhovat myslim do jinyho blogu z toho taylor-fans.. tu nuggie přetrhnu :D

Já jdu momentálně za jednim tátovo kámošem přes počítače, aby mi sehnal Sony Vegas 0.9
A pak dokoukat Znovu 17 tak pp
...Show must go on!

11. ledna 2010 v 18:03 | Meea* |  Home

............
↑↑ Ze stmívání play *play*

Dneska ve školebyla sranda jak nikdy hey n u g g i e má podobný článek, aby taky ne když ta sranda byla s ní :D
Tak jako obvykle jsem ráno čekala na kámošku u školy, a ona furt nikde jsem se na to nakonec vykašlala a šla do školy, no a co myslíte? Ona si tam sedí hezky v teplíčku na lavici, směje se na celý koloa já venku mrznu jak ten debil ve 20 centimetrech sněhu...
Po zbytek školy nic moc ale o tělák byla sranda10-1.gif image by Salisko jsme nejdřív řešili platonickou lásku11-1.gif image by Salisko do koho asi?? no nic :D Potom Kája prej: Já jsem asi těhotná, a já na ní: To je platonický těhotenství xD.rofl.gif image by Salisko no hádejte s kym? No s Taylorem?? :D neřešte → moc dlouhá historie 10-1.gif image by Salisko10-1.gif image by Salisko pajja wí :D
No ještě o tělák >> jsme si vlezli na švédský bedny a na kozy (myslim kozy jako kozy, ne kozy jako kozyxD) a prej taký pájja: No jakože jsme my s Ilonkou (já) vlci a prej že kája je tea upír. neřešte, trapný ale byla srandamuha.gif image by Salisko. A pak jsme měli za úkol dělat nákej dvojtakt..každej taký výskoky ale mam dvojku což je celkem v poho ;)

Wíc asi řešit nebudu, dneska snad ještě něco přidám se mi totiž stahuje New moon (už zas) xP tak se na to chci ještě dneska podívatPhotobucket

by wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.org