Co s BH? Už mám nápady...

12. října 2009 v 19:20 | Meea* |  Favorites (breyer)
No, tak čím začít... Dnes mi došla jedna věc, mamka moc nevypadá na to, že by mě dovolila víc jak dva BREYERY k vánocům, a "možná" další dva k narozeninám (8.2.). A jak tak koukám, vůbec nevím co chci! Tedy, které chci... Avšak dnes jsem si v tom udělala jasno... A s mojí úvahou se s Vámi ráda podělím:
PS: Nejsou to jen plány dárků na vánoce, i do budoucna. Koně jsou vybraní pouze z dostupných e-shopů v ČR. Úvahy nejsou konečné, uvidíme co se z toho vyvrbí :)
Více > Klik na celý článek!!


POLARIS

Polaris je takový můj vysněný kůň. Přiznám se, že ho chci asi ze všech nejvíc. Ovšem nezáleží na mě. Jeho cena překračuje mojí stanovenou hranici a to znamená, že může být problém mít 2 BH najednou. Ale jeho certifikát, pytlík a vzácnost to jistě omlouvají. Můj plán: Nejspíše k vánocům.

Cena: 1200 Kč

IDEAL

Ideal je pro mě nejspíš kůň č. 2. Chtěla bych ho k vánocům i kdyby Polaris nevyšel, pokud by vyšel, přijde Idík s ním. Vzácnost je sice na bodu mrazu, ale je to překrásný kůň na nádherném (a mnou oblíbeném) moldu. Moje úvaha: Vánoce.

Cena: 890 Kč

SMARTY JONES

Smarty u mě má 2 obr. výhody: 1. Je to dostihák (Ty já miluju!♥♥♥) a 2. Má mé oblíbené zbarvení - ryzák. Když k tomu připočteme + za úžasný mold, mohl by to být kůň mích snů. Avšak jeho velikost je zarážející - pouhopouhých 22 cm. A souboj mezi Smartym a Secretariatem mě taky trochu děsí, co když si mezi těmi dvěmi vyberu špatně? Smartyho raději necháme v úschovně na horší časy. Moje úvaha: Krásný, ale zatím ne.

Cena: 800 Kč

MON GAMIN

Gamin je další z první vlny krásných BH. Ovšem mezi Idealem a Gaminem vede také ostrý boj. Vzhledem k tomu, že jsou na stejném moldu, je opravdu těžké si jednoho z nich vybrat. U mě ale vede Ideal, i když mi ani jeden nepadl do oka. Moje úvaha: Nádherný kůň, krásné zbarvení, možná k narozeninám.

Cena: 780 Kč

IDOCUS

Idocus, co o něm říci... Úžasný drezúrák, krásně propracovaný kůň, nádherné zbarvení. Ideál krásy. Pro mě, ale ne. Sice krásný, ale u mě není na prvním místě. Je to až druhá vlna krásných koní. Moje úvaha: Možná příště...

Cena: 850 Kč

CEFNOAKPARK BOUNCER
Toto úžasné stvoření nese jméno Cefík. Ani se nedivím, že vede v oblíbenostních anketách, jen se na nějpodívejte: jako živý, lesknoucí se, bohatá hříva a ocas, překrásné zbarvení... To by jsme tu mohly být dlouho, než všechny jeho + vyjmenujeme. Avšak jeho velikost omrzí, je na svojí cenu strašně malinkatý. A tolik peněz se mi za něj dávat nechce. Opravdu ne. Moje úvaha: Zatím ne, podle stavu peněz...

Cena: 549 Kč

Koníci časem přibydou!

 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Alki-SB♥ Alki-SB♥ | Web | 13. října 2009 v 18:58 | Reagovat

jéé Polarise naštěstí budu mít,jak jsem se dozvěděla že bude ke koupi tak jsem neváhala,být tebou tak si vyberu spíš Ideala ale nevím....Jinak Cef je vážně hodně malý na svoji cenu,právě to mě odradilo od jeho koupi

2 Ancikkk Ancikkk | Web | 13. října 2009 v 20:48 | Reagovat

Ahojky.Máš super plán koníků ;).Samí pěkní :)

3 Hors*ka Hors*ka | Web | 15. října 2009 v 16:52 | Reagovat

Máš fakt moc pěknej blog... hlavně dess :-) Hrozně s emi líbí. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama