Červen 2009

Dobře, měním názor hodně často..

29. června 2009 v 15:21 | Meea* |  Home

Ahoj, dobře, měním názor každý den. Přesně jak to řekla Appaloosa. Ale to je přeci každého věc.
Přes tímto článkem je tu článek o Oliverovy. Ale Olivera mít nebudu, možná do budoucna ano, ale teď ne. Prostě mi příjde lepší, když už šetřím, tak šetřit na velkého Traditionala, a ne na classic (to ale neznamená, že se mi nelíbí).
A tak mi holky poradili kterého traditonala si koupit. Lenuška mi (možná neochotně) poskytla jeho rozměry.
Ale koho ptáte se? AKHAL TEKEHO, ano buud mít jeho. S App jsme se domluvili, že mi ho hodí do jednoho balíku s Barbarem, a s Barbarovou dekou. A aby to Akymu (akhálkovi) nebylo líto, tak jsem mu objednala taky deku, tu červenou ze stránek breyer. I když to je nejspíš hřebec, mě to newadí, (teď jsme si vzpomněla jak mi vyprávěla píšťalka - ... třeba mě ten hřebeček taky uškrtí, (teda kdyby měl ručičky xD).
Je opravdu nádherný, už ho mám objednaného, takže názor už měnit nebudu.
Jen je škoda, že přijde když já budu na táboře, to ale newadí, půjdeme pro něj s mamkou společně, ale já se nedočkám! Jo nedočkám! xD
A Navíc vůbec newím jsméno!.. :) POMŮŽETE MI HO PROSÍM VYBRAT DOLE V ANKETĚ? ↓↓↓↓↓↓
Šetřím na něj sama, jen mi mamka musí poskytnou menší finanční půjčku, páč nemám všechny peníze, koupila bych si ho třeba až bych našetřila, ale on je limitovaný model, a nikdo newí, jestli ještě bude, a na skladě breyer mají prý jen tři volné (teď už jen dva) xD. Sice budeme dohromady platit 2035 Kč, ale mamce to 100000x oplatím :)
Tady vám sem dávám pár jeho fotek, první dvě by lenuška, ostatní by deviantart.
↓↓↓↓↓

No není on prostě krásnej?!


Ou, mě už se zase nelíbí..

26. června 2009 v 10:51 | Meea* |  Home

Zakažte mi stránku breyer! Jo zakažte! Ptáte se proč? Není to tak dávno, co jsme sem psala článek, že si koupím stablemates set pro rok 2oo9. A mě se zase nelíbí.. Proboha..
Teď si získal moje srdce Best in show - Thoroughbred. Newím ale z těch tří mi přijde nejhezčí. Ale problém je, že na něj tedkon nemám.. Musím šetřit..
A jméno mám přesně promyšlené - Oliver Twist! Proč? Protože si získal moje srdce a prostě ho miluju xD Jako to je v tý písničce z rebelů.. jak je tam raději jsem něměla ho číst, snad ani list xD Jmenuje se Twist, oliver twist. Jo to ej přesně on, já se zamilovala. Tady je k nahlédnutí na stránkách breyer:

Oliver

No není úžasný? :)

Asi jsem se vážně zbláznila, aneb plány do budoucna

25. června 2009 v 18:12 | Meea* |  Home

Ahoj, už to tak bude.. Já se opravdu zbláznila! Ale do koní od BH (BREYER HORSES). Prostě jsou tak úžasní a to všichni, bez vyjímky! Teda až na nějaký kusy který až odpuzují hrůzou xD No dost mích keců a námitek. Rozhodla jsem se, že si koupím ten set 12 stablemates pro rok 2oo9!
Opravdu jsem proměnliva jako počasí, nejprve se mi hrozně líbily, potom jsem si řekal, že si radši koupím traditionala, a pak se mi zas líbily XD a pak zas ne tak jsem si objednala barbara xD Ale teď se mi zase líbí, a to dost.
Měla bych dostat nějaké peníze za vysvědčení, takže počítám od rodičů, od babičky, od tety :) No 940,- (i s poštovným) to sice dohromady asi nebude, ale něco ještě schrastím přes prázdniny, a kdo ví, třeba mamka přidá :)
Hey, jestli mi to vyjde, a jestli mi to nadšení pro STBH vydrží, bude to rekord :)
A Za tohle zapálení pro BH modely vůbec děkuju hlavně Lenušce alias píšťalce, a Sii, která mě navedla do světa stablemates (už zase) xD
A tímto se s vámi loučím a zatím se jdu podívat na deviantart na jejich fotky :)
Páčko


New design + album

22. června 2009 v 18:01 | Meea* |  Home
Ahoj, zaprové jste si určitě všimli, že je nový design. A musím přiznat, že se Zenyattou se zrovna nepovedl. No což, je tu se sixteen a ten se Zenyattou nám už vrásky dělat nebude :)
A taky jsem si zřídila svoje fotogalerie na rajčeti, kdo by měl zájem tak je to: www.ilolicka.rajce.idnes.cz , prosím ohodnotte moje výtvory :)
Jinak jsme dnes se školou byly na dračích lodích, děsná prdel xD Preeej: on má trochu jinej vkus nho.. :D :D :D Já se tomu smála až domů :D No to neřeště by jste tam musely být :)
A já si zase letím psát, páč ted přišla lenuška :D budem kecat o všerejší chuchli :) pp

Blend 0.1

17. června 2009 v 19:25 | Meea* |  Ostatní (Graphics)
Dnes jsem se naopak nudila a tak jsem dělala blendy, omlouvám se, že sem moc zrovna nepřidávám nic, ale ted jsem ještě fotila fotku do soutěže a učím se. No ale doufám, že se vám totot divné "tvorstvo" líbí. :)
Klik na obrázek pro zvětšení

Smarty Jones? Ne, Barbaro!

13. června 2009 v 18:30 | Meea* |  Home
Tak čauky děcka, mám tu pár proti vůči Smarty jonesovi od BH:
  • Má na výšku jen 22 cm, to taky musim zaklepať
  • Když ho sundáme z podstavce nestojí, to taky musim zaklěpať´
  • = 22 cm což je pro mě malý, a ještě drahý, to taky musim zaklepť

Takže místo smartyho bude v mém pokojíku tato piksla:

EH... Tato piksla ↓: Žádná piksla! Barbaro!

Po dlouhém rozhodování jsem se tedy rozhodla asi ze 70 koní velikosti traditional, a mím novým objevem se stává Barbaro.
Tady už pár informací o něm:
  • má 20 cm na výšku
  • Ona by ta velikost byla malá kdyby něměl: 1. rozjeté nohy a 2. Skloněnou hlavu
  • Stojí 800 Kč + 100 Kč poštovné
Ráda bych vám ho ukázala přímo v obchdě ale: Předvčírem večer tam ještě byl, a včera až ne. Tak jsem ji tedy napsala co to má znamenat, a oni odepsali: že Barbaro je momentálně plně předobjednán (protože je taky z dostaní až na konci června) a, že já ho mám definitivně jistého. A tak jsme se s píšťalkou shodly na tom, že jsem nejspíš shrábla poslední volej kus. Ani newíte jak jsem ráda, že nemusím čekat na další trajekt z USA.

Ale jeho fotky se mi stejnak podařilo sehnat: a zde jsou:
A to je on, mého srdce šampion, nebo žampion? Teď newím

Že by?.. OMG xD

9. června 2009 v 11:56 | Meea* |  Home

Ahoj, zase jsme tu. A mám kupu novienk, tedy zatím jen jendu xD ale za to bombáckou :D
Je to tady.. je to tady....:) -
Včera a předvčírek jsme do mamky pořád hučila o Breyerech, jak jsou to krásné modely, a taky jsme si jich pár vyhlídna, pořád jsme o nich básnila, furt koníček sem koníček tam :D
No a nevěřili by jste co s emi stalo xD Mamka už to nevydržela a tak mi naznačila že mi nákýho koupí. XD
I.. No já dneska usedla k PC. Najela jsem na stránku www.koniciponici.cz , tam mě nic neuzajmulo tak jsme přesedlala na www.breyerhorse.eu, tam jsem objevila Rags to Riches, (samozřejmě že chci traditionala) tak jakože mamku zavolám, a neštastnou náhodou jsem klikla omylem na specials. A tam se mi objevil smarty jones! Ted mamka přila a já celá unešená řekla: "Mami, už jsem si vybrala." A mamka že ten je opravdu krásnej, takže nebude rags, ale nejspíš Smarty Jones, akorát je k dostání na přelomu června a července, ale to mi newadí. Pokud mi ho mamka kaupí, budu skákat do stropu xD

→Smarty Jones←


HRY

7. června 2009 v 14:27 | Meea*

SS <StarStable>
SSL <StarShine Legacy>
KE STAŽENÍ <Dema....>
ON-LINE <Přes internet>
PLNÉ VERZE <Na disk..>

StarStable

7. června 2009 v 14:23 | Meea*

OBRÁZKY <Nakoukni skrz fotky do světa starstable>
TRIKY <Newíš si rady? A nebo chceš zkusit něco, co jsi nečekal/a?>
VIDEA <Malé útržky>
KOMIXY <"fotkové" příběhy (moje)>

Zamýšlím...

1. června 2009 v 20:32 | Meea* |  Home

Ahuuj ctěný návštěvníku!
(nejspíš si sem jen tak zatoulal z nudy, a nebo špatně klikl xD)
Včera jsem nějak přemýšlela (víc něž obvykle - pokrook :D), a jen tak jsem se dostala k tématu: starstable...
Z ponyclubu mi už napsali, že mi doobjednaný balíček s SS3 přijde na konci června nebo na začátku července, tak dlouho já se nedočkám :D... a taky jsem se dostala na myšlenku co všechno může být ve starstable 4.. Jen tak jsme přemýšlela, že by tam třeba mohlo být možné koně vodit, lonžovat, a nebo třeba mít všechny 4 mapy (ss 1,2,3,4) propojené do sebe...
A také mě napdla jedna věc - Nechci v žádném případě vidět fotky SS4, vím, že jich budou plné blogy, ale já je prostě za žádné okolnosti vidět nechi!... Protože to pak není vůbec žádné překvapení, když už všechno znáte z fotek.. a videí... a to já nechci :) chci se prostě těšit až mi ta hra přijde :) aby to bylo překvapení.. pro mě..
Musím přiznat, že se na tu hru mocinky těším :) nechci aby prázdniny rychle uběhli, ale přeci jen se těším na konec srpna :) (na konci srpna má hra vyjít).
Také už jsem udělala new dess (sem) se Zenyattou, je do zeleno šeda (moje oblíbená šedá), uvidím kdy ho sem dám :) nwm jestli dnes, zítra.. přeci jen je tu tenhle krátce :)
Doufám že se k mé stávce proti fotkám SS4 někdo přidá xD, opravdu mi to příjde víc napínavé :)
ppaa
Vaše Meea*